Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Premium OLED Ekranla Gelebilir! – Hardware Plus

Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Premium OLED Ekranla Gelebilir! – Hardware Plus

Sony Mobile, OLED ekranlar konusunda ekipman geliştiriciler ilanı aracılığıyla son zamanlarda üretim telefonlarda IPS yerine OLED ekrana geçişe bakış kırpıyor.

Geçtiğimiz yılın en konuşulan telefonlarından bir birey olan Sony Xperia XZ Premium, son zamanlarda XZ5 Premium’daki 4K ekranın daha da güçlendirilmiş versiyonu aracılığıyla karşımıza çıkmıştı. HDR desteğiyle de bakış dolduran üreticisi, mantıklı telefon dünyasında gözünde canlandırmak için farklı bir yere yaratıcı.

Bunu söyledikten sonra Sony Mobile, önemli ölçüde OLED tabanlı ekranların IPS üzeirnde kurduğu üstünlüğü görmüş kesinlikle olacak ki, son zamanlarda üretim telefonlarında OLED ekrana değiştir yapacak iyilik öyle gibi görünmek. Cep telefonu taraf için “Göster Mühendisi” ilanı veren şirket, OLED ekranlar ileri çalışmış olma şartı sonuç. Dolayısıyla çerçevesiz gelebileceği konuşulan Xperia XZ2 veya en muhtemeli XZ2 Premium cihazları OLED gözünde canlandırmak aracılığıyla gelebileceği ihtimali güçlenmiş oldu.

Video kamera ve gözünde canlandırmak teknolojilerinde istisnai olarak kapsamlı bir etiket olan Sony’nin telefon kanadında da kapsamlı Meslekler yaptığı görünür. Bakalım OLED ekranlı, çerçevesiz bir Sony Xperia telefonu rakiplerine bağlı olarak sadece nasıl fayda sağlayacak merakla bekliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ2 ve XZ2 Premium OLED Ekranla Gelebilir! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply