Sony Xperia XZ3 duyuruldu ve özellikleri açıklandı! –

Sony Xperia XZ3 duyuruldu ve özellikleri açıklandı! –

Sony Xperia XZ3,  Berlin’de IFA 2018 fuarında tanıtıldı. Japon ilerleme devi, merakla sözde son zamanlarda amiral gemisi modelinin yaklaşım özelliklerini ve fiyatını açıkladı.

İlginizi çekebilir: Vestel Venüs Z30 tanıtıldı ve özellikleri açıklandı!

Sony Xperia XZ3 özellikleri

Xperia XZ3, P-OLED teknolojisiyle tasarlanmış 1440 x 2880 piksel çözünürlüğünde, 18:9 gözünde canlandırmak oranında, 6 inç boyutunda bir ekrana yaratıcı. Kim kapsamlı gözünde canlandırmak ve telefonun camdan arka uç kasası Gorilla Glass 5 gözünde canlandırmak güvenlik teknolojisiyle korunuyor. Mantıklı telefonun başlangıç ​​aşaması kamerası f/1.9 diyafram açıklığına yaratıcı ve 13 MP çözünürlüğe yaratıcı. Cihazın arka uç tarafında ise çok rakibinden türünün tek örneği olarak tuhaf video kamera bulunuyor. F/2.0 diyafram açıklığına yaratıcı olan, 19 MP çözünürlükteki kim kamerayla 4K HDR çevrimiçi video çekimi de yapılabiliyor.

Sony Xperia XZ3

Telefon, gücünü Snapdragon 845 işlemcisinden alıyor. 4 GB RAM‘li makine, 64 GB‘lık dahili hafızaya yaratıcı. Kim dahili an MicroSD kartlarla artırılabiliyor. 9.9 mm kalınlığa ve 193 büyük baba ağırlığa yaratıcı olan makine, 3300 mAh‘lık bir bataryaya yaratıcı.

USB Type-C girişinin kullanıldığı telefon, başparmak izi hedef pazar, Quick Charge 3.0, kablosuz suçlamak, Bluetooth 5.0, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac özelliklerini destekliyor. Android Pie çalışma sistemiyle kutudan çıkacak olan makine, 800 Euro ücret etiketiyle satışa sunulacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ3 duyuruldu ve özellikleri açıklandı! –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply