Sony Xperia XZ4, 52 MP’lik kamerayla gelecek! – Hardware Plus

Sony Xperia XZ4, 52 MP’lik kamerayla servet! – Hardware Plus

Sony Xperia XZ4 modelinin hayati dinamikler dün gece ortaya çıkmıştı. Bu akşam ise Xperia XZ4‘ün 52 MP‘lik şaşırtıcı bir şekilde uzun çözünürlükteki bir video kamera sensörüyle geleceği belli oldu.

İlginizi çekebilir: Huawei Mate 20 Pro organizasyon performansı sadece nasıl?

Sony Xperia XZ4 video kamera dinamikler

Sony Xperia XZ4‘ün 52 MP çözünürlükteki şiddetli kamerası, bir pratik telefon kamerasının yaratıcı olduğu en uzun çözünürlüğe yaratıcı. Kim konudaki bir eski rekor ise Honor View 20‘nin 48 MP‘lik kamerasındaydı. Sony Xperia XZ4, üçlü geri video kamera kurulumuna yaratıcı kesinlikle olacak. F/1.6 diyafram açıklığındaki 52 MP‘lik şiddetli kameraya, f/2.6 açıklığındaki 16 MP‘lik telephoto (optik zoom) kamerası ve ayrıca f/1.4 açıklığında 0.3 MP çözünürlükteki test yapan ToF sensörü ile git edecek.

Kim 52 MP‘lik algılama birimi, başına 4 pikseli bir piksele indirerek kullanıcılarının daha derin karanlık fotoğrafları çekmesine imkan sağlayacak. Kim yenilik son zamanlarda HTC seç üreticilerin telefonlarında Ultra Piksel adıyla kullanılmıştı.

Sony Xperia XZ4‘ün çeşitli diğer özelliklerine baktığımızda; cihazın 6.5 inç boyutunda, 21:9 formatında ve ayrıca QHD+ çözünürlükte büyük bir ekrana yaratıcı olduğunu görüyoruz. Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü yerleşim bölgesi telefonun donanımı 6 GB RAM ve ayrıca 128 GB dahili hafızayla da gelişmiş.

Sony Xperia XZ4

Sony‘nin son zamanlarda amiral gemisi Sony Xperia XZ4′ü MWC etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Ama duyumlara bağlı olarak telefonun piyasaya çıkışı yaz sezonu aylarını bulabilir.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia XZ4, 52 MP’lik kamerayla gelecek! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply