Sony Xperia Z Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Sony Xperia Z Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

“Su geçirmeyen son derece telefon” olarak lanse edilen Xperia Z, Tavuk’de avantajlı oran aracılığıyla satışa sunuldu.

Sony’nin 2013 için hazırlamış olduğu yükseklik uç derece ihtiyatlı telefonu, yalın yapısıyla ve ayrıca kapsamlı ekranıyla bildirmek çekiyor. Ekranı 5 inç olan telefon, kasasının özelleştirilmiş yapısı sayesinde su geçirmiyor. IP57 sertifikasına yaratıcı olan makine, 1 metreye {kadar} derinlikte, yüzde elli kol saati {kadar} kalabiliyor. Tabii özellikle suya kesinlikle değil, Xperia Z hepsi birden toza e karşı da geçiyor.

Ürünün 5 inçlik ekranı, 1080p yerleşim sunuyor. Kim da 40 inç ve ayrıca üzeri televizyonlardaki televizyonlarla özdeş sayıda piksele yaratıcı olması anlamına olay. Kim {kadar} fazla pikselin bulunuyor olması, cihazın ekranının kötü anlamda net bir görüntü sağlamasına imkan tanıyor. Ekrana ne {kadar} dikkatle bakarsanız bakın, her türlü bir tespit görmeniz kadar değil. Kim {kadar} uzun çözünürlükte akıcı bir verimlilik başarmak için Sony, Xperia Z içerisinde Snapdragon S4 Pro işlemcisini arzu etmiş. 4 çekirdekli olan kim işlemci çipi, 1.5 GHz hızında çalışıyor. 2 GB RAM’i, arka uç planda istisnai olarak hatta daha fazla uygulamanın fark edilir kalmasını uygulanabilir kılıyor.

Xperia Z’nin bir çeşitli diğer bildirmek çeken yanı ise kamerası. 13 megapiksellik fotoğraflar ödünç almak edebilen kim video kamera, HDR desteği aracılığıyla ters ışıkta sihirbaz net fotoğraflar yakalayabiliyor. Fakat en muazzam özelliği, HDR desteğini videolarda da kullanabiliyor olmamız. Bu nedenle aydınlatma farklarından gelişen görüntü kayıplarını, videolarda Minimum gerekli düzeyde yaşıyoruz.

Sony Xperia Z, Android 4.1 çalışma sistemini kullanıyor. Sony’nin bütün Xperia’larda kullandığı kendine has arayüzü, Z’de de yerini almış durumda. Tabii pek istisnai olarak yeniden modelleme ve ayrıca yeniliği beraberinde getirerek. Bir hayli akıcı satış elemanı arayüz, Android’in karmaşıklığından çekinen kullanıcılar için bire bir. Zira Sony, Timescape adını verdiği arayüz tasarımında basitliği başlangıç ​​aşaması planda tutuyor.

Cihazın Tavuk dönüştürme fiyatı, 1849 TL olarak belirlenmiş.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply