Sony Xperia Z1 hakkında her şey – Hardware Plus

Sony Xperia Z1 hakkında her şey – Hardware Plus

Sony nispeten once IFA 2013 etkinliğinde Xperia Z1 adlı son zamanlarda pratik telefonunu tanıttı. Sony’nin ürettiği en yoğun Android telefon olan Xperia Z1; daha koyu, menekşe ve ayrıca beyaz renkli gölge seçenekleriyle piyasaya çıkmaya organize etmek. 5 inç full HD Triluminos dokunmatik ekrana, Qualcomm Snapdragon 800 işlemciye, 2GB RAM’e ve ayrıca en önemlisi 1/2.3 inç elektronik kamera sensörüne yaratıcı olan Xperia Z1, şu ne zaman itibarıyla özel Sony’nin kesinlikle değil, pratik telefon pazarının en yoğun tasarım olarak karşımızda.

Xperia Z1, özelleştirilmiş BIONZ görüntü taşıma motoru sayesinde fantastik fotoğraflar ve ayrıca videolar kaydetmeyi vaat ediyor. Kim telefon aynı anda 3X kayıpsız zum yapabiliyor. 20,7MP’lik BIONZ kamerasıyla, Lumia 1020’den başarılı en yoğun elektronik kamera-telefon olacağını düşündüğümüz Sony Xperia Z1’in ateşleme kalitesini gözlerimizle görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Xperia Z1’in en kısa sürede ve ayrıca hangi fiyatla piyasaya çıkacağı ancak tanıdık olmayan. Xperia Z1 hakkındaki çeşitli diğer detaylar için sitemizi uyumlu etmeye oyalanmak teslim almak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z1 hakkında her şey – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply