Sony Xperia Z1 ve Z Ultra’ya güncelleme geliyor – Hardware Plus

Sony Xperia Z1 ve Z Ultra’ya güncelleme geliyor – Hardware Plus

Sony’nin şu ne zaman piyasadaki en vahşi 2 iyi bir fikir telefonu olan Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra, bir firmware güncellemeleriyle güçlendiriliyor. Sony’nin iddiasına bağlı olarak, başına 2 telefon da alacağı güncellemeyle elektronik kamera, gözünde canlandırmak ve elektrik pili ömrü konusunda bir teknik vaktinden önce geçecek.

Xperia Z1 sahipleri, kim güncellemeyle daha yükseltilmiş bir elektronik kamera algoritmasıyla daha uzun ateşleme performansına kavuşacak. Sony aynı anda Smart Social Camera platformundaki koleksiyon ateşleme ayar, Inanılmaz {otomatik} ateşleme, AR Effect ve Sweep Panorama iyilik dinamikler geliştirecek.

Kim güncellemenin benzer şekilde başına 2 hazır da gözünde canlandırmak kalibrasyonunu geri yükleme ayarlayacağı ve gözünde canlandırmak performansını arttıracağı hak talepleri ediliyor. Güncellemenin toparla sonuç ise çok daha hızlı e-mesaj senkronizasyonu ve daha yüksek elektrik pili ömrü olarak vurgulanıyor. Sony’nin kim güncellemeyi yerel zamanda kullanıcılara sunması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z1 ve Z Ultra’ya güncelleme geliyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply