Sony Xperia Z1’in tüm teknik özellikleri – Hardware Plus

Sony Xperia Z1’in tüm teknik özellikleri – Hardware Plus

Sony vasıtasıyla karşılıklı sıkmak bülteniyle, Xperia Z1 tüm teknik detaylarını bizlere gösterdi. Kim mevcut yok yok diyoruz ve ayrıca sizleri sıkmak bülteniyle baş başa bırakıyoruz.

Efsanenin Geldiği Sonuçlandırmak Yerini belirlemek: Sony XperiaTM Z1

Sony Mobile Communications, 6 – 11 Eylül tarihleri ile çevrili Berlin’de gerçekleştirilecek küresel Kullanıcı Elektroniği Fuarı (IFA 2013)’nda sergileyeceği taze Sony XperiaTM Z1’i terbiyeli öncesinde düzenlediği sıkmak toplantısında tanıttı. 

Son zamanlarda XperiaTM Z1, Sony’nin ödüllü “G Mercek”i ve ayrıca CMOS görüntü sensörü Exmor RS’i bir araya getiren 20.7 MP’lik kamerası aracılığıyla elektronik kamera deneyiminde yeni bir dönemi başlatıyor.

Son zamanlarda XperiaTM Z1’in küresel başlangıçta kez sunduğu “Social Live” aracılığıyla “Info-EyeTM”, “TimeShift” ve ayrıca “Augmented Reality Effect” adlı yeni uygulamalar iyi bir fikir telefon deneyimini boyunca sona değiştiriyor.

XperiaTM Z1 aynı anda IP 58 kriterlerindeki su geçirmezlik özelliğiyle de yine ayrım yaratıyor.

Sony Mobile Communications, 6 – 11 Eylül tarihleri ile çevrili Berlin’de gerçekleştirilecek küresel Kullanıcı Elektroniği Fuarı (IFA 2013) öncesinde, taze amiral gemisi XperiaTM Z1’i başlangıçta kez kamuoyuna tanıttı. Makul kapsamında düzenlenen sıkmak toplantısında tanıtılan, Sony’nin en gerçekten iyi (PL) teknolojilerini su geçirmezlik özelliği aracılığıyla birleştiren XperiaTM Z1, birinci sınıf elektronik kamera performansı ve ayrıca yeni uygulamaları aracılığıyla bir bakış dolduruyor.

Yakalama toplantısında söylem yapan Sony Mobile Communications Başkanı ve ayrıca Baş yönetici’su Kunimasa Suzuki; “Sony Mobile olarak amacımız; teknolojimiz aracılığıyla tüketicilerimize unutulmaz deneyimler yaşatmak. Kim kapsamda geliştirdiğimiz taze Sony XperiaTM Z1 aracılığıyla iyi bir fikir telefon alanındaki standartları daha da boğa çekiyoruz. Kullanıcılar, Sony XperiaTM Z1 aracılığıyla bugüne {kadar} yaşamadıkları bir bilgi yaşayacaklar ve ayrıca efsanenin geldiği toparla noktayı deneyimleyecekler” dedi.

Insan Lideri Elektronik kamera Teknolojisi Sony XperiaTM Z1’de!

Integral renklerin daha kapsamlı bir farklı renkler paletini oluşturan Sony’nin dikkate değer TRILUMINOS® ve ayrıca X -RealityTM teknolojisine yaratıcı olan XperiaTM Z1; 5 inçboyutundaki Full HD ekranıyla 20.7 MegaPiksel çözünürlüğünde görüntü kalitesi sunuyor.

BIONZ görüntü taşıma motorunu 27 mm kapsamlı perspektif ve ayrıca göz kamaştırıcı F2.0 diyafram aracılığıyla geliştirilen kapsamlı 1/2.3 tipi CMOS görüntü sensörü Exmor RS’ı Sony’nin ödüllü “G” Lensiyle birleştiren XperiaTM Z1, iyi bir fikir telefonlardaki elektronik kamera özelliklerini yeniden inşa şekillendiriyor.

Önde itibaren özel olarak eleme süreci kuruluşlarından Strategy Analytics’in, 23 Ağustos 2013 tarihinde yaptığı özel olarak testte en birinci sınıf görüntü kalitesi sunduğuna dair onayladığı taze XperiaTM Z1, uzun yakalama hızı ve ayrıca 3 katına {kadar} görüntüyü yakınlaştırma teknolojisi aracılığıyla uzaktan çekilen görüntülerin de dikkatle çekilenler {kadar} net olmasını sağlıyor.

Sony Xperia Z1’in Son teknoloji Elektronik kamera Uygulamaları aracılığıyla Son zamanlarda Bir Zaman çerçevesi!

XperiaTM Z1’in sunduğu “Social Live”, “Info-EyeTM”, “TimeShift” ve ayrıca “Augmented Reality Effect” adlı yeni uygulamaları, standart elektronik kamera deneyimini boyunca sona değiştiriyor.

Social-Live” uygulaması, telefondan çekilen tüm anların Facebook’ta daha iyi yarısı zamanlı, dinamik olarak paylaşılmasını ve ayrıca aynı zamanda arkadaşlarınızın yorumlarını almanızı sağlayarak kültürel medyada bir yeniliğe marka atıyor.

Timeshift” uygulaması, deklanşöre basmadan bir eski saniyeden basılan şiddetli {kadar} geçmek 2 saniyeye 61 görüntü sığdırıyor ve ayrıca kullanıcılara yakaladıkları andaki en etkileyici görüntüyü seçme şansı sunuyor.

Dünyaca kişilik lokasyon, okul kitabı ya da şaraplar için estetik avcılık fonksiyonu üstlenen “Info-EyeTM”, kullanıcılara telefonlarının kameraları aracılığıyla sordukları objeler için beklenmedik bir şekilde endişeli bilgileri sıralıyor.

Sony’nin SmartARTM Augmented Reality teknolojisinin kullanıldığı “AR Effect” aracılığıyla seçilen fotoğrafın üzerine telefonun çok kendi içerisinde olanaklar yerleşim bölgesi neşeli animasyonları ekleyebilme şansı sunuluyor.

Birinci sınıf Etkinlik, Su Geçirmez Yenilikçi Tasarımla Buluşuyor!

Sony XperiaTM Z1, birinci sınıf elektronik kamera özelliklerinin ve kullanıcıların Sony XperiaTM iyi bir fikir telefonlardan bekledikleri tüm özellikleri içerisinde barındırıyor. Başlangıç ​​aşaması ve ayrıca arkasındaki temperli cam aracılığıyla geçiyor hafif alüminyum çerçevesini sofistike OmniBalance dizayn anlayışıyla buluşturan 8.3 mm’lik inceliğindeki XperiaTM Z1, IP 55 ve ayrıca IP 58 kriterlerinde suya ve ayrıca toza dayanıklılığı bir en uygun düzeye taşıyor.

xperia-z1-su

Qualcomm®’un en vahşi cep telefonu işlemcisi olan Snapdragon 800’ü kullanan XperiaTM Z1, 2.2 GHz hızında çalışıyor. Adreno 330 fotoğraf işlemcisi, 2GB RAM ve ayrıca 16GB dâhili hafızanın ve microSD hafıza kartı desteğine yaratıcı XperiaTM Z1, Sony’nin iyi bir fikir telefonların elektrik pili ömrünü 4 katına {kadar} artıran Batarya STAMINA Ayar’nu 3000 mAh’lık bataryası aracılığıyla tüketicileriyle buluşturuyor. Garip dokunuşla paylaşım aracılığıyla NFC teknolojisindeki iletişim kabiliyetini de gözler önüne seren XperiaTM Z1’in kullanıcıları, Sony’nin kablosuz stereo kulaklığı (SBH20), NFC hoparlörü ve ayrıca NFC özelliğini destekleyen Bravia TV’ler tercih sayısız üreticisi üzerinden özgürce ve ayrıca beklenmedik bir şekilde sıradışı bir dokunuşla paylaşmanın keyfine varabiliyor.

Sony Medya Uygulamaları aracılığıyla Sonsuz Kahkaha!

XperiaTM Z1 cep telefonu, ek, sıra üstü ve ayrıca konsol platformlarında olanaklar yerleşim bölgesi kahkaha deneyimlerini canlı geçiren Sony’nin medya uygulamalarını da sağa barındırıyor. XperiaTM Z1 kullanıcıları;  “WALKMAN”, “Album” ve ayrıca “Movies” Uygulamaları aracılığıyla sıradışı bir noktadan istediklerini özgürce paylaşabilirken; “Album” uygulaması aracılığıyla hem Facebook arkadaşlarının albümlerini açıkça randevu edebiliyor hem de “Faces” özelliği sayesinde kim özelliği kullanan çeşitli diğer kullanıcıların görüntülerini de düzenleyebiliyor.

XperiaTM Z1 birinci sınıf performansını SmartWatch 2 aracılığıyla taçlandırıyor!

Sony, birinci sınıf teknolojisini ekosistemindeki başına bir ürününe birleştirmek etmeye ısrar ederken, 1.6 inç’lik Sony SmartWatch 2 iyi bir fikir saatinde IP 57 su ve ayrıca kir geçirmezlik akımını sürdürüyor. NFC ve ayrıca Bluetooth 3 destekli Sony SmartWatch 2 sayesinde XperiaTM Z1 kullanıcıları, telefonlarına itibaren aramalara yanıt verebiliyor, e-postaları okuyabiliyor, Ayrıca resim ne olursa olsun çekebiliyor.

Sony XperiaTM Z1’in Öne Çıkan Özellikleri

– Sony’nin ödüllü “G Lensi”: F2.0 ve ayrıca kapsamlı açılı 27mm ve 3 kırışık yakınlaştırılabilir mercek.

– Cep telefonu için BIONZ: Sony’nin önde itibaren çevrimiçi minik kameralardan algoritma aracılığıyla görüntü taşıma motoru.

 Videoların çok çok daha az yüksek sesle ve ayrıca derhal odaklamaya yaratıcı olmasının ve çekimin bulanıklaşmasını engelleyen, video klip çekimi için uzun stabil görüntüler sağlar.

– 20.7MP aracılığıyla cep telefonu CMOS görüntü sensörü için 1/2.3-tipi Exmor RS: Aşağı aydınlatma koşullarında olsa parlak diplomatik ve ayrıca net görüntüler için ayrıntıların çoğunu yakalayan uzun hassasiyetli algılama birimi.
 Acı temperli cam ve ayrıca güçlü sıradışı parçacıklar hafif alüminyum tesisler yaratıcı beğeni toplayan OmniBalance tasarımı aracılığıyla su ve ayrıca toza güç (IP55 & IP58)
– Qualcomm® Snapdragon™ 800 4 çekirdekli 2.2 Ghz işlemci çipi, 3000 mAh elektrik pili, 4G LTE
Facebook’ta dinamik kurulum yapan “Social Live”, 2 saniyede 61 kare yakalayan ilerleme “TimeShift”, yeni “Info-EyeTM”  ve ayrıca “Augmented Reality Effect

 An: 2 GB Ram16 GB dâhili an ve ayrıca 64 GB’a {kadar} yükseltilebilen microSD™ hafıza kartı

 Karanlık, beyaz renkli ve ayrıca menekşe farklı renkler alternatifleri

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z1’in tüm teknik özellikleri – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply