Sony Xperia Z2 sürpriz bir fiyatla Türkiye’de! – Hardware Plus

Sony Xperia Z2 sürpriz bir fiyatla Tavuk’de! – Hardware Plus

Telefon üreticileri 2014 yılı için amiral gemilerini teker teker sunmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Sony’nin son zamanlarda amiral gemisi Z2’nin de Tavuk fiyatı yasal olarak açıklandı. Komplikasyon hakkındaki sıkmak bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Heyecanla Amaçlanan Sony Xperia Z2 Sürpriz Bir Fiyatla Tavuk’de!

4K video kaydı ateşleme özelliği aracılığıyla birleştiren suya yaşamak Sony’nin son zamanlarda amiral gemisi Xperia Z2, 30 kolayca’ta Tavuk’de satışa sunuluyor. Heyecanla demek ve ayrıca sunduğu yeni özelliklerle bildirmek çeken Sony Xperia Z2, 2.199 TL sürpriz fiyatıyla bugünden gelen raflardaki yerini alıyor.

Ihtiyatlı erişilebilir teknolojinin son zamanlarda uzmanlık noktasını 4K çözünürlükte video kaydı çekebilme özelliği olarak belirleyen Sony Mobile’ın son zamanlarda efsanesi Xperia Z2, 30 kolayca tarihinden gelen Tavuk’de 2.199 TL’den satışa sunuluyor. Sony Xperia’nın en son zamanlarda amiral gemisi Xperia Z2, 4K ateşleme özelliği, video kaydı yaratımı için son zamanlarda ihtiyatlı kültürel video kamera uygulamaları, Full HD TRILUMINOS ekranı, son zamanlarda Live Colour LED teknolojisini ultra tempo ve ayrıca dayanıklılığı aracılığıyla birleştirerek ihtiyatlı telefon deneyimini son zamanlarda bir seviyeye taşıyor.

Xperia Z2, 4K Çevrimiçi video Ateşleme Özelliği ve ayrıca Son zamanlarda Çevrimiçi video Video kamera Uygulamaları aracılığıyla Çığır Açıyor

Ihtiyatlı erişilebilir teknolojinin son zamanlarda uzmanlık noktasını 4K çözünürlükte video kaydı çekebilme özelliği olarak belirleyen Xperia Z2, Full HD’nin 4 zorlu olan 4K çözünürlüklü video kaydı çekimi aracılığıyla yetenekli video kaydı ateşleme deneyimini ihtiyatlı telefona taşıyor. 4K video kaydı ateşleme deneyimi aracılığıyla birbirleriyle Xperia Z2’nin son zamanlarda ihtiyatlı video kaydı uygulamaları da başına koşulda anlık filminizi yaratmanıza olanak sağlıyor. Çok kendi filminin yönetmeni aslında olmak isteyenler, Xperia Z2’nin “Movie Creator” özelliği aracılığıyla videoların ileri istediği değişiklikleri yapabiliyor, istediği kareyi çıkarabiliyor, özel efektler ekleyebiliyor ve ayrıca başlangıç ​​aşaması yönetim yapabiliyor.
Xperia Z2 aracılığıyla Timeshift, AR Effect, Social Live tercih ihtiyatlı video kamera uygulamaları daha da gelişerek, video kaydı için de kullanılabilir hale olay. Saniyede 120 kare çekebilen Timeshift Çevrimiçi video istediğiniz herhangi bir yer, Ayrıca su aşağıda rağmen ayrıntılı ayarlara gerekir kalmadan çektiğiniz videoların kimi sahnelerini yavaşlatarak büyük ölçüde bir ilham elde etmek etmenizi sağlıyor. Son zamanlarda fotoğraflarınızı komik kılan AR Effect, Xperia Z2 aracılığıyla videolarınıza özel kozmetik olarak kesinlikle değil, gürültü efekti aracılığıyla birbirleriyle eklenebiliyor. Türünün tek örneği efektlerle videonuzu daha yetenekli ve ayrıca geliştirici kılarken, son zamanlarda itibaren Background Defocus özelliği aracılığıyla geri planın bulanıklığını ve ayrıca netliğini ayarlayarak benzer profesyonelliği fotoğraflarınızda da yakalayabiliyorsunuz.

Daha Güçlü Renkler için En İyi Görüntü Kalitesi

BRAVIA görüntüleme teknolojisini 5.2 inç boyutundaki Full HD TRILUMINOS® göstermek ve ayrıca son zamanlarda Live Colour LED teknolojiyle birleştiren Xperia Z2, gerçeğe en yerel, stratejik ve ayrıca dinamik bir görüntüleme deneyimi için en önemli integral gölge paletini sunuyor. TRILUMINOS göstermek ve ayrıca son zamanlarda Live Colour LED teknolojisi, kırmızımsı, Çevre dostu fosfor, mavi LED ve ayrıca özelleştirilmiş gölge filtreleri aracılığıyla daha fantastik bir aydınlatma ve ayrıca müreffeh renkler yaratıyor. Xperia Z2 aynı anda başına görüntüyü araştırma çalışması eden ve ayrıca en stratejik videoları güçlendirmek için kayıp pikselleri yeniden inşa oluşturan X-Reality™ özelliğini de barındırıyor. Background Defocus özelliği aracılığıyla geri planın bulanıklığını ve ayrıca netliğini ayarlayarak benzer profesyonelliği fotoğraflarınızda da yakalamanızı sağlıyor.

OmniBalance Dizaynı aracılığıyla Xperia Z2 daha sağlıklı ve ayrıca suya yaşamak

Ihtiyatlı telefonlara suya ve ayrıca toza güç özelliği (IP55&IP58) ekleyen Sony Mobile, Xperia Z2’de de bunu sürdürürken yaşamak hafif alüminyum çerçeveyi OmniBalance dizayn anlayışıyla buluşturarak işlevselliği ve ayrıca şıklığı 8.2 mm inceliğinde, birlikte çalışmak kolaylığı sağlayan bir tasarımda harmanlıyor. Xperia Z2 karanlık, beyaz renkli ve ayrıca menekşe gölge seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunuldu.

XperiaZ2_1

Ses Engelleme Teknolojisi aracılığıyla Kesintisiz Kıkırdayarak Uygulanabilir

Sony’nin ses engelleme teknolojisi (Sanal Noise Canceling) aslen defa Xperia Z2 aracılığıyla bir ihtiyatlı erişilebilir varlık buluyor. Xperia Z2’nin sanal gürültü yalıtımı, digital savunma kulaklıkla birbirleriyle geçmiş sesini %98’e varan bir oranda ortadan kaldırarak uçakta, motorlu taşıtta ve ayrıca herhangi yüksek sesle ortamda eğlenceden ödün vermeden rahatlıkla popüler müzik dinlemenizi, hareketli resim izlemenizi ve ayrıca organizasyon oynamanızı sağlıyor.

Ultra Tempo ve ayrıca Güç Yüksek Ömürlü Batarya aracılığıyla Buluşuyor

Qualcomm Snapdragon 801 4 çekirdekli 2.3 Ghz işlemciye yaratıcı 4G LTE Xperia Z2, internette gezinirken, video kaydı izlerken ya da organizasyon oynarken hızıyla öne çıkıyor. Müreffeh fotoğraf ve ayrıca oyunlar için Adreno™ 330 GPU ve ayrıca video kamera, video kaydı ve ayrıca mükemmel bir göstermek deneyimi için dual ISP sunuyor. Xperia Z2, Sony’nin ihtiyatlı telefonlarının elektrik pili ömrünü 4 katına {kadar} artıran Batarya STAMINA Ayar’nu 3200 mAh’lık bataryası aracılığıyla tüketicileriyle buluşturuyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z2 sürpriz bir fiyatla Türkiye’de! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply