Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia M2 Vodafone Red’e özel avantajlarla Türkiye’de – Hardware Plus

Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia M2 Vodafone Red’e özel avantajlarla Türkiye’de – Hardware Plus

Vodafone, Sony’nin toparla teknolojiye kurucu 2 ihtiyatlı telefonunu “Mantıklı Makine Mantıklı dokunma Sistem – ACAİP” portföyüne ekliyor.  Sorun aracılığıyla sinir yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Sony Xperia Ailesinin İki Taze Üyesi Vodafone Red’e Özel Avantajlarla Türkiye’de

Sanal Değiştir Hareketi kapsamında ihtiyatlı cihazlarla buluşmayı kolaylaştıran Vodafone Tavuk, Sony’nin toparla teknolojiye kurucu 2 son zamanlarda ihtiyatlı cihazını satışa sunuyor. Etkileyici resim makinesi ve video kaydı elektronik kamera deneyimini suya acı ihtiyatlı teknolojiyle buluşturan Sony Xperia Z2, 36 aya varan taksitlerle Vodafone Red dünyasına katılıyor. Vodafone’un Sony Xperia Z2 teklifiyle, ile bağlantı ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayan Red Elite tarifesine ayrıca 36 ay vadeyle ayda 40 TL’ye son zamanlarda Sony’e kurucu aslında olmak uygulanabilir.

Taze Sony ailesinin çeşitli diğer üyesi, olağanüstü işlemci çipi performansıyla ihtiyatlı telefon kullanmayı keyif haline getiren Sony Xperia M2 oldu. Vodafone’lular Sony Xperia M2’ye Red Elite tarifesine bir tane daha 24 ay taksitle ayda 23 TL’ye kurucu olabiliyor.

Vodafone’lular için ihtiyatlı üreticisi seçmeyi, almayı ve kullanmayı kolaylaştıran Mantıklı Makine Mantıklı dokunma Sistem (ACAİP) portföyüne eklenen Sony Xperia Z2, 20.7 megapiksellik kamerası ve 4K video kaydı yakalama özelliği aracılığıyla olağanüstü teknolojiye kurucu bir ihtiyatlı telefon olarak yüz plana çıkıyor. Toza ve suya acı Sony Xperia Z2, sualtında 1,5 metreye {kadar} video kaydı ve resim çekmeyi uygulanabilir kılıyor. 5.2 inçlik Full HD X-Reality gözünde canlandırmak ve Triluminos teknolojisiyle dinamik görüntüler üreten ihtiyatlı telefon; 2,3 Ghz 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 işlemciden ve Android 4.4 KitKat platformundan elektrik alıyor. Oluştur detaylarıyla varyasyon yaratan cihazda 3 GB RAM, 16 GB dâhili zihin bulunuyor ve microSD hafıza kartı desteğiyle 128 GB’a {kadar} yükseltilebiliyor. 3200 mAh sert bataryasını Stamina moduyla destekleyen Sony Xperia Z2 yarının teknolojisi 4G’yi de destekliyor.

Vodafone Tavuk İcra Kurulu Devlet Başkanı Değiştirme Ender Buruk

 

Olağanüstü işlemci çipi performansıyla anında ve ihtiyatlı bir telefona terfi etmeyi kolaylaştıran Sony Xperia M2 ise Sony’nin olağanüstü Bravia TV görüntü teknolojisine kurucu 4.8 inç qHD ekranla bakış kamaştırıyor. Exmor RS sensörle desteklenen 8 MP elektronik kamera, HDR resim ve Full HD video kaydı yakalama imkanı sunuyor. Android 4.3 Jellybean platformunda satış elemanı 1.2 Ghz 4 çekirdekli Qualcomm işlemci çipi ve 1 GB RAM’den elektrik hinterlandı telefonun 8 GB’lik dahili belleği microSD aracılığıyla 32 GB’a yükseltilebiliyor.

Vodafone Tavuk İcra Kurulu Devlet Başkanı Değiştirme Ender Buruk, şunları söyledi:

“Türkiye’de 76 bin insanımızın dijitalleşmesi hedefiyle Uluslararası en toparla teknolojiyi, Vodafone farkıyla ülkemize getiriyoruz. Sony’nin olağanüstü teknolojiye kurucu 2 son zamanlarda ihtiyatlı cihazını, Türkiye’de Vodafone’lulara sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia M2’yi Vodafone Red tarifelerine ayrıca 36 aya varan kurulum imkanlarıyla Red dünyasına ekliyoruz. Kim vesileyle bütün abonelerimizi, Vodafone Red dünyasıyla ve Sony Xperia ailesinin son zamanlarda üyeleriyle karşılaşma üzere Vodafone Cüzdan Merkezleri’ne takdir ediyoruz.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia M2 Vodafone Red’e özel avantajlarla Türkiye’de – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply