Sony Xperia Z3 Compact’tan üç yeni resim ve teknik özellikler – Hardware Plus

Sony Xperia Z3 Compact’tan üç yeni resim ve teknik özellikler – Hardware Plus

Sony’nin önümüzdeki tarih başlayacak IFA fuarında yasal olarak tanıtması sözde yeni telefonu Xperia Z3 Compact için yeni görseller yayımlandı. Yayımlanan 3 görselde bizlere telefonun geri kapakları, erkanı ve kenar kısımları gösteriliyor.

Çarşamba günü başlayacak olan IFA 2014’te Sony’nin daha geçmiş videosundan asgari 3 adet ekipman tanıtacağını biliyoruz.

Bunun yakın cihazın teknik özelliklerinin de sızdığı şarj etmek edildi. Polonya İnternet sitesi Komorkomania’nın yayınladığı bilgilerei bağlı olarak cihazın 4.6 inç ekranı 720 x 1280 çözünürlüğü ve 319ppi değeri kolay erişilebilir. Ekranın aşağıda ise 2.5GHz Snapdragon 801 yonga seti, 2GB bellek kolay erişilebilir. {Arkasında} 4K çevrimiçi video çizim özelliğine yaratıcı 20.7MP Sony Exmor RS elektronik kamera, başlangıç ​​aşaması tarafında ise 2.2MP selfie kamerası bulunuyor. Stereo hoparlörleri olan cihazın microSD destekli 16GB dahili depolama alanı alanı su ve toza dayanıklılığın göstergesi IP68 sertifikası ve 2600mAh bataryası kolay erişilebilir.

Cihazın boyutları ise 127 x 64.9 x 8.6 mm, ağırlığı 129 gr.

Xperia Z3 Compact geri
Xperia Z3 Compact
Xperia Z3 Compact başlangıç ​​aşaması
Xperia Z3 Compact
Xperia Z3 Compact kenar

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z3 Compact’tan üç yeni resim ve teknik özellikler – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply