Sony Xperia Z3+ Türkiye’ye geliyor!

Sony Xperia Z3+ Türkiye’ye olay!

Sony Mobile, amiral gemisi Xperia Z3 serisine, gelişmiş yanı sıra klas tasarımı aracılığıyla uyar çeken Xperia Z3+’ı ekledi. Sony’nin birinci sınıf video kamera teknolojisine yaratıcı Xperia Z3+, 20 MP’lik önemli yanı sıra 5 MP’lik yüz kamerası aracılığıyla bakış dolduruyor. Bunlara ek olarak Bir çift güne varan elektrik pili ömrü Xperia Z3+ kullanıcılarını yer yok yarı yolda bırakmıyor.

Kusursuzluğa düzgün…

6,9 mm inceliği yanı sıra 144 gr’lık ağırlığı aracılığıyla yüz plana çıkan Xperia Z3+, pürüzsüz işçiliğiyle Sony’nin olağanüstü tasarımını taşıyor. Suya yanı sıra toza güç (IP65/68) özellikleriyle başına koşulda avantajlı kiralama sağlayan Xperia Z3+’ta gerçekleştirilen bir ek geliştirmek yeniliği ise kapaksız USB girişleri. Kapaksız USB girişleri sayesinde telefonunuzu iddia {artık} son derece hızlı. Bunlara ek olarak manyetik ima etmek piminin de kaldırılmış olması, göz kamaştırıcı metalik altyapı görüntüsü, yuvarlatılmış kenarları, temperlenmiş camı Xperia Z3+’ı daha diplomatik yanı sıra minimalist yaparak sakin tutuşu sağlıyor.

Sony Xperia Z3+, daha koyu yanı sıra beyaz renkli gölge seçeneklerinin ve bakır yanı sıra su yeşili renkleriyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Olağanüstü video kamera deneyimi aracılığıyla nerede olursa olsun en harika sonucu tapınak şakak .. mabet

Xperia Z3+, Sony’nin en harika Cyber-shot & Handycam teknolojileri aracılığıyla birinci sınıf video kamera performansını sunmaya peşini bırakmamak, sürdürmek yanı sıra kameralardaki dönüşümü özellikle önemli video kamera aracılığıyla sınırlamayıp yüz kameraya da uyguluyor. Xperia Z3+’ın birinci sınıf video kamera yönler sayesinde fakir ışıkta ne olursa olsun hem yüz hem de arka uç video kamera aracılığıyla manzaradan selfie’ye etkileyici fotoğraflar çekebileceksiniz.

z3plus

Xperia Z3+’ın önemli kamerasında, 20,7 MP’lik Exmor RS cep telefonu görüntü sensörü, BIONZ cep telefonu işlemci çipi yanı sıra 25mm kapsamlı açılığı G mercek bulunuyor. Bunlara ek olarak “Superior Auto” özelliği aracılığıyla Xperia Z3+ başlangıçta defasında yanı sıra başına defasında en harika çekimi yapmanızı sağlıyor. En pozitif ayarı bularak uygulanabilir olan en harika fotoğrafı çeken kim nitelik sayesinde, 52 özel çevre mutlaka tanımlanarak değişiklik yapabiliyor. Son zamanlarda eklenen Gourmet Mod ise, yemeklerinizi en çekici görünümleriyle fotoğraflara yansıtabilmenize olanak sağlıyor.

Bunlara ek olarak Xperia Z3+’ün ISO 12800 hassasiyet seviyesi yanı sıra 1/ 2,3 ölçüsündeki kapsamlı görüntü sensörü sayesinde fakir aydınlatma şartlarında ne olursa olsun en fantastik ayrıntıları yakalamanıza imkan veriyor. Xperia Z3+’ın resim yanı sıra video kaydı için HDR özelliği aracılığıyla arkadan şiddetli bir aydınlatma gelse ne olursa olsun heyecan verici çekimler yapabilir, 4K büyüklüğündeki video kaydı tarih yanı sıra analiz kapasitesi sayesinde yardımcı anlarınızı uzun kaliteyle kaydedebilir yanı sıra izleyebilirsiniz.

Exmor R cep telefonu görüntü sensörüne yaratıcı son zamanlarda 5MP’lik yüz video kamera sayesinde, {artık} başına ışıkta daha derin selfie’ler çekebilirsiniz. 25mm kapsamlı açılı mercek tip selfie’leri için etkileyici bir geliştirmek olarak yüz plana çıkıyor. Superior Auto yöntem ise resim ortamını araştırma ederek {otomatik} ayarlarla başına fotoğrafta heyecan verici görünmenizi sağlıyor.

Sert verimlilik yanı sıra Bir çift güne varan elektrik pili ömrü

Xperia Z3+ aracılığıyla birbirleriyle itibaren ultra derhal Snapdragon 810 8 çekirdekli 64 parça işlemci çipi internette başına zamankinden çok daha hızlı gezinmenize yanı sıra maksimum fotoğraf deneyimine ulaşmanıza olanak sağlıyor. İster Wi-Fi üzerinden isterseniz en son zamanlarda 4G ağı üzerinden çeşitli transfer yapmanızı sağlayan Xperia Z3+, ihtiyacınız olandan fazlasını size sunuyor. LTE Cat6 yanı sıra Wi-Fi MIMO desteği aracılığıyla çok daha hızlı etkileşim hızı sağlayarak, eylem halinde ne olursa olsun 300 Mbps LTE istatistik indirme hızıyla, hali vakti yerinde yanı sıra etkileşim halinde bir yeterlilik yaşayabilirsiniz. (Istatistikler hızı operatörlerin ağlarına bağlı olarak kontrast gösterebilir).

z3plus1

Xperia Z3+’ın Bir çift güne {kadar} kiralama sağlayan 2 günlük kayıt elektrik pili ömrü etkileyici deneyimi kesintisiz kılıyor. Sony’nin son derece Bir çift güne varan elektrik pili ömrünü inovatif elektrik gücü tasarrufu teknolojisi bir araya gelerek inanılmaz geri döndürülemez elektrik pili performansı sunuyor. Bunlara ek olarak UCH10 ima etmek aleti aracılığıyla telefonunuzu 45 anında ima etmek ederek bir günlük kayıt elektrik pili ömrüne elde etmek {artık} uygulanabilir.

Eğlenceye oyalanmak…

Dayanıklılığı kaybetmeden ışıltı yanı sıra kontrastı artırabilen ultra göz kamaştırıcı 5,2 inçlik Full HD mantıklı adaptif gözünde canlandırmak özelliği yaratıcı Xperia Z3+, Sony’nin cep telefonu TRILUMINOS Ekranı, cep telefonu ekranlarda kullanılmış Live Colour LED yanı sıra X-Reality özellikleriyle daha kibar yanı sıra dinamik renkler sunuyor. Sezgisel karşılaştır iyileştirmeleri sayesinde göz kamaştırıcı fotovoltaik ışında ne olursa olsun en pozitif görüntüyü elde etmek etmenizi sağlıyor.

Sony’nin gürültü teknolojilerindeki uzmanlığını yansıtan Xperia Z3+’ta merkez banliyö bölgesi High-Res Audio özelliği aracılığıyla uzun frekanslı sesleri merkez kalitesinde dinleyebilirsiniz. Xperia Z3+’ta merkez banliyö bölgesi DSEE HX özelliği, elde edilebilir MP3 ya da AAC parçalarınızın gürültü kalitesini kararlı olarak High-Res Audio seviyesine yükseltiyor. Uzun kaliteli kablosuz popüler müzik duymak için avantajlı Sony’nin son zamanlarda LDAC kod çözücüsü, verileri Bluetooth üzerinden tipik kod çözücüye bağlı olarak 3 kırışık çok daha hızlı aktarmanızı sağlıyor.

MDR-NC31EM kulaklıkla birbirleriyle Xperia Z3+, arka uç plandaki gürültüleri engelleyerek çevrimiçi ses sesini keser yanı sıra ortamdaki gürültüyü %98’e {kadar} azaltıyor. Bunlara ek olarak Xperia Z3+, taktığınız her türlü bir kulaklığın tipini yanı sıra tarzını algılayarak gürültü ayarlarını buna bağlı olarak ayarlayarak en harika gürültü deneyimini almanıza imkan veriyor.

Xperia Z3+’ın PS4 Remote Play özelliği aracılığıyla en sevdiğiniz PlayStation4 (PS4) oyunlarını Wi-Fi bağlantınız üzerinden evin başına yerinden oynayabilirsiniz.

Sony’nin sunduğu en çekici deneyimlerden yararlanmaya oyalanmak etmek için bütün Xperia Z3+ kullanıcılarına, Sony kıkırdayarak dünyasını parmaklarınızın ucuna getiren Xperia Lounge Gold erişimi de sağlanıyor. Xperia Lounge Gold sayesinde özelleştirilmiş rekabet yanı sıra fırsatlardan yararlanabilir, son zamanlarda uygulamaları başlangıçta olarak deneyimleyebilir yanı sıra en son zamanlarda hareketli resim, varyasyon yanı sıra popüler müzik parçalarını cihazınızdan gözlemlemek edebilirsiniz.

Xperia Z3+ Temmuz 2015’ten gelen tüketiciyle buluşacak. Xperia Z3+’ın yönler için:www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z3-plus/specifications

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z3+ Türkiye’ye geliyor!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply