Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact resmi olarak tanıtıldı! İşte yeni amiral gemileri – Hardware Plus

Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact resmi olarak tanıtıldı! İşte yeni amiral gemileri – Hardware Plus

Sony’nin kim seneki IFA’da amaçlanan ürünlerinden yeni amiral gemisi Sony Experia Z3 resmi olarak tanıtıldı.

Sony Experia Z3’te 5.2 inç Full HD göster bulunacak. Beyaz renkli, karanlık, bakır ve gümüş renkte çıkacak olan yeni amiral gemisi Sony’nin Battery STAMINA ayar sayesinde 2 açıkça günlük kayıt batarya ömrü sunacak. Daha eski Xperia  modellerinde olduğu tercih Z3’te de en yükseklik seviyede su geçirmez özelliği bulunacak.

Ekranın aşağıda ise 2.5GHZ hızında 4 çekirdekli Snapdragon 801 işlemcisi ve 4G LTE desteği bulunacak. Kalınlığı 7.3mm olan telefon etrafında hatlara kurucu hafif alüminyum kasada sunulacak ve 152gr ağırlığında gidiyor.

Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact

 

1/2.3” ExmorRS video kamera sensörüne kurucu olan yeni Xperia serisi benzer şekilde yeni 25mm genişliğindeki Sony G Mercek’leri barındıracak. Kim moda trendi daha büyük açılı resimler çekebileceksiniz. Dünyanın aslen ISO 12800 özelliğine kurucu olan Xperia Z3 serisi azaltılmış ışıkta rağmen sizlere daha derin resimler sunacak. 20.7MP2lik video kamera aynı anda 4K ve Full HD video klip çekmenize de etkinleştir verecek.

Bunun yakın Sony’nin yeni üretim konsolu Playstation 4 de Xperia Z3 aracılığıyla gözlemlemek olarak çalışabilecek. Benzer şekilde Vita’da yaptığınız tercih Xperia Z3’te de PS4’teki oyununuza Xperia Z3 aracılığıyla ısrar etmeye devam et edebileceksiniz. Remote Play özelliği sayesinde evin benzersiz bir odasındayken de PS4 lig zevkiniz kesilmeyecek.

Xperia Z3 Compact için de özdeş özellikler elde edilebilir ike tuhaf ayrım olarak Compact tarafında 4.6 inç 720p göster bulunacak. Başına Bir çift telefon da kim sonbaharda bütün dünyada satışa sunulacak. Yeni bilgilerle karşınızda olacağız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact resmi olarak tanıtıldı! İşte yeni amiral gemileri – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply