Sony Xperia Z4 bu tasarımda mı olacak?

Sony Xperia Z4 bu tasarımda mı kesinlikle olacak?

Xperia Z4 çevresinde dün gece benzeri görülmemiş gelişmeler yaşandı. Yıllar geçmişte yayımladıkları dosya aracılığıyla dünyayı kasıp kavuran Wikileaks Sony’nin çok kendi 30,287 adet dökümanını sızdırdı. Ekipman ağırlıklı bu veritabanında pek inanılmaz {e-posta}, kurumsal sergi dosyaları ve ayrıca excel dökümanları da bulunuyordu.

Lakin bizim için en önemlisi @xperialeak adlı taze bir grubun bulduğu Xperia Z4 sızıntıları. Tip verdileri bilgisye bağlı olarak renderlanmış bir Xperia cihazı buldular.

Sayısız zamandır taze Xperia amiral gemisinin boyunca ayağa metalik tasarımda olacağı belirtiliyordu. @ViziLeaks dün gece cihazda aynı şekilde başparmak izi tarayıcısının yenilenmiş elektrik gücü tulu ileri olacağını da belirtmişti. Gelin adayı görün ki sızdırılan renderlanmış taze Xperia telefon görüntüleri de bu anlatılanları yansıtıyor.

Aslında resimlerden cihazın harika bir şekilde metalik şaseden yapıldığını görüyoruz. Bunun yakın elektrik gücü tuşu da yeniden inşa üretilmiş ve ayrıca gördüğünüz seç olası bir başparmak izi tarayıcısının yerleşebileceği {kadar} büyümüş. Resimlerde mükemmel (seamless), basit (simplicity) ve ayrıca zorlu (solid) kelimeleri acı. Bu da tasarımın bina anlamda değiştiğinin habercisi.

MONO/New UI sözü ise Xperia Z4’ün taze bir arayüz aracılığıyla geleceğini bizlere haber veriyor. Gerçekten bunlar sızıntı bilgiler olduğundan doğrulanan kesinlikle hiçbir şey yok. Dolayısı aracılığıyla özel tahminler olduğunu hatırlatmak gerekir.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z4 bu tasarımda mı olacak?

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply