Sony Xperia Z4 duyuruldu!

Sony Xperia Z4 duyuruldu!

Sony, kim yılki amiral gemisi kesinlikle olacak Xperia Z4 modelini yasal olarak tanıttı. Ekipman Xperia Z3’e oranla Snapdragon 810 işlemcisiyle öne çıkıyor.

Barcelona’da düzenlenen Mobile World Congress‘te demek bilge telefonu Xperia Z4‘ü tanıtmayan Sony, kim cihazı bu gece yaptığı yetkililer ifşa aracılığıyla lanse etti. 5.2 inç boyuta yaratıcı üreticisi yine 1080p FullHD müzakere kullanıyor.

xperiaz4

İçerisinde Qualcomm‘un en son zamanlarda işlemcilerinden bir kişi olan 64-bit destekli Snapdragon 810 işlemcisinin merkez aldığı mevcut benzer şekilde 3GB RAM, microSD hafıza kartı desteğiyle 32GB dahili depolama alanı alanı, 20.7 MP video kamera ve ayrıca 2.930mAh‘lik bir batarya merkez alıyor.

Sony-announces-the-Sony-Xperia-Z4

Beyaz renkli, daha koyu, bakır ve ayrıca okyanus mavisi gölge seçeneklerine yaratıcı Sony Xperia Z4, yine suya ve ayrıca toza yaşamak bir yapıda. Bir geçmiş modele bağlı olarak 4mm daha sağlıklı 8 büyükbaba daha küçük olan telefon çelik çerçeveleri sayesinde nispeten daha sofistike görünür. Kim Yaz ayları başında Japonya’dan başlayarak satışa çıkacak bilge telefonun fiyatı ise ancak tanıdık olmayan.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z4 duyuruldu!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply