Sony Xperia Z5 İçin Stamina Güncellemesi – Hardware Plus

Sony Xperia Z5 İçin Stamina Güncellemesi – Hardware Plus

Sony Xperia Z5 serisi ihtiyatlı telefonlarını güncelliyor. Android 6.0.1 sürümüne güncellenen telefonlara Stamina Yöntem onayla geldi!

Haziran başından kim yana OTA (over-the-air, havadan) olarak sunulmaya başlanan 32.2.A.0.224 numaralı yazılım uygulaması, Sony Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve ayrıca ülkemizde satılmayan Z5 Dual modellerine de ulaşmaya başladı. Ancak Z5 Premium için yükseltme bulunmuyor ama bölgesel zamanda çıkacağını düşünüyoruz.

Stamina Yöntem, düzeltmek!

Kim güncellemedeki en muazzam bina ve inşaat, 32.1.A.1.185 numaralı Android 6.0 Marshmallow güncellemesiyle ortadan kaybolan ve ayrıca Android’in telefonu pratik olarak işlevsiz bırakan elektrik enerjisi gözetim moduna cümle olan kullanıcıların Stamina Yöntem’na bir kez daha kavuşması. Kim moda trendi kontrollü verimlilik sağlayan Stamina ve ayrıca telefonu gelişmiş ve ayrıca kameralı Nokia 1100‘a çeviren Ultra Stamina mekanik düzeltmek hizmetinizde.

xperia_z5_guncellemeYazarın kullandığı Z5 Compact’tan alınan göstermek görüntüleri.

Son zamanlarda gözetim yamaları

Kim güncellemeyle hep birlikte Xperia Z5 serisi Android gözetim güncellemeleri konusunda da elden geçirilmiş oldu. 1 Şubat 2016 gözetim yaması seviyesinden 1 Nisan 2016 seviyesine  terfi eden ihtiyatlı telefonlar {artık} daha uygun şekilde. Aynı anda, kim kurumsal için sadık tuşa basmak sizi yoruyorsa elektrik enerjisi düğmesine 2 defa basmanız doğum günü pastası ekrandan sizi elektronik kamera yazılımına hızlı bir şekilde ulaştıracak.

classicultimaterock

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z5 İçin Stamina Güncellemesi – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply