Sony, Xperia Z5 için su altı çekimini önermiyor

Sony, Xperia Z5 için su altı çekimini önermiyor

Sony, Xperia Z5 ailesi için suya güç konusunda bazı değişikliklere gitti. Şirketin önerilerine kulak vermekte avantaj sahip olmak.

İlk olarak Xperia Z modeliyle bilge telefonlara suya yanı sıra toza güç özelliğini getiren Sony, görünüşe bakılırsa başına ne {kadar} Xperia Z5 ailesinde suya dayanıklılığa benzer şekilde ısrar etse de {önerilen} kiralama şekillerde bazı değişikliklere gitmiş durumda.

Xperia Z5 ailesinin temsilci sayfasında merkez banliyö bölgesi bilgilere bağlı olarak tedarikçi taze modellerde su altı çekimi önermiyor yanı sıra oluşabilecek sorunlarda cihazın sağlamak kapsamı hariç kalabileceğinin altını çiziyor. Bunlara ek olarak tuzlu su nedeniyle cihazların denize sokulmamasını bir kez daha hatırlatan tedarikçi böylece oluşabilecek sorunlarda sağlamak kapsamının ısrar etmeyeceğini söylüyor.

İlgili sayfada su aşağıda resim çekimi yapılmaması gerektiği yazarken Xperia Z5 ailesinin suya dayanıklılığının nemli parmaklarla kiralama, cihazın üzerine dökülebilecek {sıvı} yanı sıra fırtına tercih durumlarda yasal olduğu belirtiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, Xperia Z5 için su altı çekimini önermiyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply