Sony Xperia Z5 özellikleri!

Sony Xperia Z5 dinamikler!

Sony‘nin sözde taze amiral gemisi Xperia Z5 yasal olarak duyuruldu. Berlin IFA‘da gerçekleştirilen lansmanda son zamanlarda bildiğimiz üzere 3 taze Xperia Z5 sürüm tanıtıldı. Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve ayrıca Xperia Z5 Premium olarak tanıtılan 3 modelden başlangıçta geçmişte Xperia Z5‘in özelliklerine bakalım isterseniz.

 

Sony’nin alıştığımız Omnibalance tasarımını aynen yansıtan iyi bir fikir telefon, başlangıçta olarak elektronik kamera özellikleriyle tanıtıldı. Sony Mobile Baş yönetici’sunun aktardığına bağlı olarak Xperia Z5 “en harika elektronik kamera iyi bir fikir telefonu”

CN58CzFWsAAg07O

Dünyanın en derhal auto focus özelliğine yaratıcı olduğu belirtilen Xperia Z5 özellikle 0.03 saniyede odaklama yapabiliyor. Kim başarım, Sony’nin Alpha takımıyla ortaklaşa çalışması sonrasında ortaya sonuç.

Sony Xperia Z5, 23 MP‘lik Exmor RS sensörlü ve ayrıca Clear Image Zoom aracılığıyla olay ve ayrıca kayıpsız bir moda yakınlaştırma yapabiliyor.  Benzer şekilde yüz tarafta 8 MP selfie kamerasının olduğunu da belirtelim.

CN57nwZXAAAw2Dw

Batarya süresi de Xperia Z5 için kapsamlı bir komplikasyon. “İki tarih kullanmak” vurgusu yapan Sony, Xperia Z5‘te 2900 mAH batarya tesis alıyor.

xperia-z5

İşlemci tarafında 64-bit destekli ve ayrıca 8 çekirdekli Snapdragon 810 işlemci çipi görürken cihazda 3GB RAM ve ayrıca 32GB dahili depolama alanı alanı bulunuyor. 32GB depolama alanı alanıyla itibaren üreticisi tabii ki microSD hafıza kartı destekliyor.

Gözünde canlandırmak tarafında ise 5.2 inçlik ekranda 1080p FullHD çözünürlüğün tesis aldığını belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z5 özellikleri!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply