Sony Xperia Z5 serisine ait yeni görseller sızdırıldı – Hardware Plus

Sony Xperia Z5 serisine ait yeni görseller sızdırıldı – Hardware Plus

Sony’nin IFA 2015’te tanıtılması sözde Z serisine ait yeni üyelerden Z5 ve ayrıca Z5 Compact’a ait olduğu şarj etmek edilen yeni görseller sızdırıldı. Xperia Z5 aracılığıyla birbirleriyle göze çarpan aslen değiştir enerji tuşunun yenilenmiş olması ve ayrıca {artık} iddialardaki tercih başparmak izi okuyucuya kurucu olması.

Tipik olarak pratik telefonlarda başparmak izi okuyucular yüz kısımda ya da arka uç kısımda olanaklar alıyor. Bunu söyledikten sonra Sony aslen defa başparmak izi okuyucuyu kenar tarafa taşıyarak bir konsept marka atıyor. Tabii kim okuyucunun ne {kadar} akıcı ve ayrıca performanslı çalıştığı da muazzam kesinlikle olacak.

Fotoğraflarda tavsiye çeken çeşitli diğer bir ilgilendirmek ise USB Type-C olduğu spekülasyon edilen yeni koloni oldu. Prototip ekipman olduğu için Z5’de Sony’nin USB Type-C ya da microUSB orta bir özlemek yapacağı hassas tercih duruyor.

xperia-z5-and-z5-compact2v

Hassas olarak bilinenler ise Z5 serisinde Snapdragon 810, 3GB RAM ve ayrıca 5.2 inçlik 2560×1440 piksel çözünürlükte göstermek kullanılacağı, Xperia Z5 Compact ise alışılmışın karşı donanımın güçlenmesi nedeni aracılığıyla HD yerine Full HD çözünürlükte göstermek barındıracak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony Xperia Z5 serisine ait yeni görseller sızdırıldı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply