Sony Xperialar İçin Android 8.0 Dağıtımına Başladı – Hardware Plus

Sony Xperialar İçin Android 8.0 Dağıtımına Başladı – Hardware Plus

Geçtiğimiz haftasonu arası, Sony Xperia XZ ve ayrıca XZs kullanıcılarına Android 8.0(Oreo) dağıtılmaya başlandı. Taze tasarım aracılığıyla birbirleriyle bunlara ek olarak Kasım gözetim yamaları da cihazlara ulaştı.

Tarihsel olarak ihmal ve ayrıca kötü güncellemelerden yara gören Sony anlaşılan hafızalardan büyük ölçüde anıları ovmak için sert mesai saatleri harcıyor. Geçtiğimiz haftasonu arası, Xperia XZ ve ayrıca Xperia XZs kullanıcıları cihazlarının Oreo güncellemesi aldığını belirttiler. Taze tasarım 41.3.A.0.401. ticari altyapı numarasıyla ve ayrıca 1.2GB iyilik kapsamlı bir boyuta yaratıcı. Sony kim yükseltme içerisine Kasım 2017 gözetim yamasını da eklenmeyi çalışmayı durdur etmemiş.

Sony ve ayrıca Android Oreo

Kutusundan Oreo aracılığıyla çıkan Xperia XZ1 ve ayrıca Xperia XZ1 Compact, Sony’nin Oreo aracılığıyla satış elemanı başlangıçta cihazlarıydı. Şirket daha sonradan desteklenen bütün cihazları için Oreo güncellemelerini yayınlacağını belirtmiş ve ayrıca sözünü kalır için çalışmalara başlamıştı.

Xperia X Performance

Sony verdiği sözün ardından Ekim ayı içerisinde güncellemelere Xperia XZ Premium aracılığıyla başladı. Sözünü tutan kurumsal geçtiğimiz haftasonu arası itibariyle XZ ve ayrıca XZs için güncellemeyi yayınlamasının ardından Twitter üzerinden Xperia Blog ise Xperia X Performance kullanıcılarını sevindirecek olan açıklamayı yaptı.

Xperia Blog: Xperia X Perfomance için Android Oreo dağıtımına başlandı. Kim tweet aracılığıyla Sony tarafında Xperia ailesinden 4 sürüm Oreo’ya yükselmiş oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Sony Xperialar İçin Android 8.0 Dağıtımına Başladı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply