Sony, yeni bir VR gözlüğü üzerinde çalışıyor! – Hardware Plus

Sony, yeni bir VR gözlüğü üzerinde çalışıyor! – Hardware Plus

Sony, mahalle yaş içine Playstation 5‘i piyasaya sürecek. Tedarikçi Playstation 5‘in ve bir tane daha aksesuarlar geliştirmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Yerel alan tarihli bir rapora bağlı olarak, sağlayıcı yeni bir VR gözlük üzerinde çalışıyor. Ayrıca kim gözlük için bir organizasyon ilanı ne olursa olsun paylaşıldı. Yine de kim organizasyon ilanında Playstation 5’ten bahsedilmiyor. Sonuç olarak kim başlığın Playstation‘ı destekleyip desteklemeyeceği konusunda belirli bir uzmanlık bulunmuyor.


İlginizi çekebilir: Huawei FreeLace Pro, güçlü olarak saygı duyulan!


Sony, kim gözlük için hangi alanda kişiler sonuç?

İşe alım bilgilerine bakıldığında, Sony‘nin VR ekipmanları tamamen dönüştürmek için 15 yeni bakış açısı açtığı görülüyor. Türünün tek örneği pozisyonlarda pek şaşırtıcı bir şekilde kişinin işe alınması bekleniyor. Pozisyonlara bakış attığımızda optik sistemin mercek çerçevesindeki özellikleri tasarlamak için kişiselleştirilmiş bir banliyö açıldığını görüyoruz. Benzer şekilde minyatürleştirme yanı sıra yanlışlık ayıklama için de personele temel ihtiyaç duyuluyor. Cihazın sıcaklık dağılımının daha yakın sağlanması için kişiselleştirilmiş teknisyenler de alınacak elemanlar ortasında bulunuyor.

Sony vasıtasıyla iddia edilen edilen organizasyon tanımına bakıldığında, kim ürünün soruşturma yanı sıra geliştirmesinin ancak antik aşamada olduğu görülüyor. Kim organizasyon ilanı belirlemek Sony’nin olanaklar ofisi vasıtasıyla yayınlandı. Kim sebeple yeni bir VR gözlük üzerinde çalışıldığından emin olabiliriz. Tedarikçi son zamanlarda yaptığı açıklamada elde edilebilir PS VR’ın PS5 aracılığıyla bağlı kalarak çalışacağını belirtmişti. Yapılan açıklamaya bakıldığında yeni bir PS VR‘ın mahalle zamanda çıkmayacağı söylenebilir. Kim yeni VR gözlük ancak başla aşamasında olduğu için yılın toparla aylarında daha net bilgiler ortaya çıkabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, yeni bir VR gözlüğü üzerinde çalışıyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply