Sony, yeni bir VR teknolojisi üzerinde çalışıyor! – Hardware Plus

Sony, yeni bir VR teknolojisi üzerinde çalışıyor! – Hardware Plus

Sony, yeni yaratılış PlayStation modellerinde kullanılmak üzere yeni VR sistemi geliştiriyor. Itibaren bilgilere bağlı olarak parmakların kontrolcü olarak algılanacağı program üzerinde çalışıyor.


İlginizi çekebilir; Zam sonrası hangi telefon alınır? FİYATI ÇOK ARTMAYAN F/P TELEFONLARI!


Parmakları bağlı kalarak edebilen VR kontrolcüsü!

VR teknolojisi veya bildiğimiz adıyla çevrimiçi dürüst gerçek gözlükleri, toparla yıllarda kapsamlı bina ve inşaat kırışık etmişti. Daha son derece lig sektörü aracılığıyla içli dışlı olarak gördüğümüz kim program kelimenin tam anlamıyla bir son derece şirket koluna da kullanışlı olmuştu. Gelişmekte araç teknolojileri aracılığıyla hep birlikte yapabildikleri geliştirmek kim araçlar, kapsamlı firmalar vasıtasıyla da gerçekten bilinçli bir stil geliştiriliyor. Lig dünyası denince akla itibaren aslen firmalardan olan Sony de, VR cihazlarının gücünün bilinçli. PlayStation 4 için çıkarttığı VR sistemini yeni yaratılış konsolları için de dönüştürmek isteyen kurumsal, fantastik bir şansını denemek yapacak tercih duruyor. UploadVR isimli YouTube kanalında merkez yerleşim bölgesi videoya bağlı olarak kurumsal, başparmak izi bağlı kalarak edebilen yeni sensörleri VR kontrolcülerinin sağa yerleştirmeyi hedefliyor.

Prototip hali videoda merkez yerleşim bölgesi ilerleme sayesinde VR gözlükleri üzerinden yapılan yumruk hareketleri okunabiliyor. Parmakların bağlı kalarak edildiği kim program de videoda da gördüğünüz üzere eklem yerleri sensörler vasıtasıyla algılanabiliyor. PSVR 2 aracılığıyla gelmesi sözde kim teknolojinin Sony vasıtasıyla benzersiz senaryolar üzerinden testine ısrar edildiği öğrenildi. Bir kayış aracılığıyla tutma zorluğunu engelleyen kurumsal bakalım toparla halinde tam olarak nasıl bir tasarlamak aracılığıyla karşımıza çıkacak. PSVR 2‘nin, PlayStation 5 çıktıktan daha sonra gelmesine özel gözüyle bakılıyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, yeni bir VR teknolojisi üzerinde çalışıyor! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply