Sony, Yeni BRAVIA 4K Profesyonel Ekranını Tanıtıyor

Sony, Yeni BRAVIA 4K Profesyonel Ekranını Tanıtıyor

Sony, en dahiyane ve ayrıca tasarıma Bölüm veren BRAVIA 4K Profesyonel Ekranı 100 inç FWD-100ZD9501’i piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Kim en son zamanlarda sürüm, Sony’nin, sürekli daha iyisini isteyen yurtiçi müşterilere dikkate değer verimlilik sunmak için en son zamanlarda geliştirme aracılığıyla işçiliği birleştiren müreffeh tasarlamak mirasını ortaya koyuyor.

En yükseltilmiş tasarlamak

Yeni FWD-100ZD9501, tamamen bir göstermek görüntüsünün ötesine geçmek deneyimler sunan olağanüstü bir tasarıma kurucu. Olağanüstü iş görüşmesi odaları, izleme kurulu odası ve ayrıca lobiler seç yurtiçi ortamları zenginleştiren tasarımıyla 100 inç BRAVIA B2B Gözünde canlandırmak, olağanüstü bir bilgi sunan kaliteli {altın} bitirmek şeritle ikonik bir siluete kurucu. Öndeki sadece daha koyu bitirmek ve ayrıca bütün kabloları harika bir şekilde gizleyen arkadaki dahiyane ızgara geri tahta tasarımıyla Sony, kullanıcılara sofistike bir perspektif ve ayrıca başına açıdan sadece bir bilgi sunuyor.

Tüketiciler ve ayrıca profesyoneller için en iyisi

Sony´nin Profesyonel serisine yapılan en devasa eklemelere kurucu kim sürüm son zamanlarda geliştirilen 4K görüntü işlemcisi, 4K HDR Processor X1™ Extreme ve ayrıca beklenmedik geri aydınlatma teknolojisi Backlight Master Drive™ sayesinde dikkate değer bir kontrasta kurucu. Gözünde canlandırmak aynı şekilde inanılmaz mantıklı gölge görüntüleme özellikleriyle geçmiş modellerden ekstra yoğunluk, görünüm ve ayrıca gerçekçilik sunuyor. FWD-100ZD9501’deki son zamanlarda 4K Processor X1 Extreme, geçmiş modelden %40 daha güçlüdür ve ayrıca beklenmedik bir görüntü kalitesi sağlıyor. Benzer şekilde son zamanlarda Backlight Master Drive, inanılmaz derinlikte siyahlarla beklenmedik bir güçlü seçim sunarak bilgili içerikleri ve ayrıca sunumları daha mantıklı ve ayrıca harika bir hale getiriyor.

Sayısız son zamanlarda teknolojiye kurucu kim sürüm aracılığıyla okuyucu, daha göz kamaştırıcı renklerle olağanüstü görüntü kalitesi ve ayrıca en yükseltilmiş bilgili yönler birleştiren 4K HDR’nin inanılmaz gücüne kendilerini kaptıracak. 16 GB depolamak belleğine yükseltilen son zamanlarda BRAVIA Profesyonel Gözünde canlandırmak, müzelerden işyeri sunumlarına {kadar} bütün yurtiçi ortamlarda optimum motive etmek beste için kurumlara ekstra ayrıntı sunuyor.

Sony Profesyonel Çözümler Uluslararası B2B Gözünde canlandırmak Ticari mal Müdürü Thomas Issa son zamanlarda ürünle gergin şunları söyledi: “Yeni 100 inç BRAVIA Profesyonel Gözünde canlandırmak, Sony’nin stil ve ayrıca işlevi buluşturan senaryo tasarımlara ve ayrıca yeniliklere olan bağlılığını ortaya koyuyor. Sony kim amiral gemisi sürüm aracılığıyla tasarlamak ve ayrıca teknolojiyi birleştirerek daha devasa, daha göz kamaştırıcı ve ayrıca daha derin bir bilgi isteyen yurtiçi müşterilerine olağanüstü bir bilgili eylem sunuyor.”

FWD-100ZD9501 sürüm aynı şekilde 17 saatlik analiz süresi, hızlı yapılandırma ve ayrıca ayarlama için yükseltilmiş tüketici kontrolleri sunarak gösteri yapanlar için IP ve ayrıca dahili RS232 jak girişiyle bilgili ekranda uzaktan doğrudan etme imkanı sağlıyor. Çeşitli diğer dahili bilgili özellikler orta yatay / dik yönetim seçenekleri, birleştirmek uzmanlık ekranı, medya oynatıcılar, iş görüşmesi odası ve ayrıca koruma çözümleri kuruluş alıyor. Kim özelliklerin tümü, ürünün erişilebilir B2B pazarındaki en harika bilgili geliştirme olduğuna odak yapıyor.

Yeni 100 inç sürüm Ekim 2016’da piyasaya sürülecek. FWD-100ZD9501 yaklaşık ekstra uzmanlık için Sony web sitesini randevu edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, Yeni BRAVIA 4K Profesyonel Ekranını Tanıtıyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply