Sony, Yeni Projektör Ailesini Resmen Tanıttı! – Hardware Plus

Sony, Yeni Projektör Ailesini Resmen Tanıttı! – Hardware Plus

Sony; daha uzun ışıltı, daha detaylı gözden geçirme oranı yanı sıra daha yüksek hafif ömrü iyilik geliştirmeler bulunduran kapı aralığı düzeyi D serisi projektörleri tanıttı.

Sony, taze kapı aralığı seviyesi projektörlerini resmi olarak tanıttı. Yeni projektörlerin, öncülerine bağlı olarak en muazzam avantajları ile çevrili; daha diplomatik renkler, daha uzun ışıltı yanı sıra daha uzun vadeli aydınlatma armatürleri({ampul}) teknolojisi merkez alıyor.

Sony Uzman Çözümler Uluslararası Ticari mal Müdürü Robert Meakin, müşterilerimizin artırma ihtiyaçlarını daha detaylı karşılamak için projektörlerimizi geliştirmenin yollarını arıyoruz. D serisi masaüstü modellerimiz, daima faydalı bir ücret karşılığında açıkça ile anlaşma bir kalite seti içermiştir. Kim taze modellerle, bütün öğe grubunda görüntü kalitesini artırarak daha da fazlasını sunuyoruz; sonuç olarak müşterilerimiz net, fantastik sunumlar yansıtan, az rutin bakım gerektiren projektörler ödünç almak ediyor.” açıklamasında mevcut.

Yeni VPL-DX221, VPL-DX241, VPL-DX271 yanı sıra VPL-DW241 modellerinin onlar kompakt mimarileriyle tavsiye çekiyor. Işaret etmek konusu Ayarlamak; minik yanı sıra ortasında röportaj salonlarının gereksinimlerini karşılamak için güçlendirilmiş. Kesinlikle, iddia konusu araçlar apartman ortamında da bunlara ek olarak kullanılabilirler. Üstelik bütün sevdiklerinize uzun vadeli optiklerle donatılmış BrightEra mimarisi aracılığıyla donatılmış durumda.

Yeni D serisi modeller, Eylül 2017’de piyasaya sürülecek. VPL-DX220, VPL-DX240, VPL-DX270, VPL-DW240 modellerinin üretimi ise nihayete erişecek.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, Yeni Projektör Ailesini Resmen Tanıttı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply