Sony, yeni telefonunda tasarım anlayışını komple değiştiriyor! – Hardware Plus

Sony, yeni telefonunda tasarım anlayışını komple değiştiriyor! – Hardware Plus

Sony, yeni pratik telefonunda senelerdir kıramadığı Ayrıca geride kaldığı tasarım konusunda yeni bir yer değiştirme atmaya yaklaşık gözüküyor. 


İlginizi çekebilir: 2019’da SONY XPERIA XZ KULLANMAK! – NELER HİSSETTİM?


Japon firmalar bildiğiniz üzere, başına konuda garantici olmayı seven firmalardır. O yüzdendir ki oturtulan bazı sistemleri bozma istemezler ya da etkileyici adımlar sallamak istemezler. Beri, spekülatif bir şeyler yanlışlık getirebilir. Kim da harika bir şekilde varlık anlayışını kusursuz bozan faktörlerden bir birey kaza.

Sony hemen hemen 2 uzun yıllar olmasına bile çentikli pratik makine furyasına bir türlü katılamadı. Şu anda ise yeni bir dizayn çalışmasıyla karşımıza çıkan Sony’nin Samsung vari bir araştırma ortaya koyduğunu görüyoruz.

Ekranın ile çevrili yükseklik kısmına bir video kamera çentiği yerleştirildiğini gördüğümüz yeni modelde görünüşe göre başparmak izi sensörü de göstermek içinde koymak stil servet. Hepsi birden yazılımda da birtakım değişikliklerin işlendiğini gördüğümüz yeni üretim cihazda göstermek boyutuyla düzgün orantılı olarak garip elde etmek kiralama yöntem da harmanlanmış edilmiş.

Hızlı kılavuz/Source: LetsGoDigital

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, yeni telefonunda tasarım anlayışını komple değiştiriyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply