Sony, yeni Vision Presenter çözümünü ISE 2015’te görücüye çıkarıyor – Hardware Plus

Sony, yeni Vision Presenter çözümünü ISE 2015’te görücüye çıkarıyor – Hardware Plus

Geçtiğimiz on yıl sezgisel sergi çözümü Vision Presenter PWA-VP100’ü lanse eden Sony, yeni üretim Vision Presenter’ı başlangıçta kez ISE 2015’te sergiliyor. Videolar, resimler ve ayrıca PowerPoint® slaytları seç bütün içeriğinizi garip bir ekranda bir araya getirerek parmaklarınızla dikte edebileceğiniz kapsamlı, bir bakış alışverişçi, güçlü sunumlar oluşturan Vision Presenter 2.0, hepsi birden hem sergi yerindeki hem de uzaktaki seyirci aracılığıyla koordinat yönetmek ve ayrıca bağlantı vermek isteyen kullanıcılar için en mükemmel eylem etkinlik.

Yeni tasarım birkaç yeni kalite içeriyor:

  • HDCP desteği; Blu-Ray oynatıcılar, PlayStation®4(PS4™) ve ayrıca çeşitli diğer pratik telefon, hap ve ayrıca PC cihazlara karşılık seçeneklerini zenginleştiriyor
  • Bir dizi gözünde canlandırmak varyasyonları daha çok yönlü çözümlere imkan sağlıyor: Tuhaf gözünde canlandırmak, 4K gözünde canlandırmak, çift gözünde canlandırmak, üçlü gözünde canlandırmak ve ayrıca Bölüm birleştirme, Vision Presenter 2.0 aracılığıyla başarılabilir hale olay
  • İçerik Yansıtma, hızlı kılavuz eleman ve ayrıca önizleme malzemesinin Vision Presenter ve ayrıca cep telefonu araçlar orta yansıtılabilmesini sağlıyor ve ayrıca Vision Presenter her türlü bir Web malzemesine dikte bağlanabiliyor

 

Uzaktan karşılık imkânı

Vision Presenter 2.0 bunlara ek olarak her türlü bir görüntülü toplantı çözümüne bağlanarak uzaktan işbirliğini kolaylaştırabiliyor. Sony’nin SRG-300SE full HD PTZ  kamerasıyla IP H.264 çevrimiçi video ve ayrıca IP dikte bağlantısı kurulabiliyor. Kim uzaktan karşılık imkânı, sunumların toplantı salonlarının tipik sınırlarının geçmiş ilham yaratmasını sağlıyor; uzaktan katılımı kolaylaştırıyor ve ayrıca Vision Presenter’ın son derece birkaç içeriği iş arkadaşı bir ekranda tam olarak nasıl birleştirebileceğine dair bir tane daha bir senaryo sunuyor.

Bütün kim özellikler erişilebilir çözümü geliştirerek Vision Presenter’ın kullanımını daha da kolaylaştırıyor ve ayrıca içeriğin güçlü moda paylaşılmasıyla sunumların seyirci için daha heyecan verici olmasını sağlıyor. Sunumu yapan ikamet ve ayrıca seyirci açısından kullanılabilirliğe odaklanan kim felsefe, çözümü hem üniversiteler hem de yurtiçi pazar yeri için arzu edilen bir çeşit haline getiriyor. Bunlara ek olarak çözümün tamamı tabletler ve ayrıca PC’ler üzerinden açıkça çalıştırılabiliyor.

Istisnai olarak yönlü ve ayrıca güçlü sergi seçeneği

Sony Deneyimli Çözümler Uluslararası’nın Öğe Uzmanı Garry Cox, “Vision Presenter PWA-VP100, çeşitli diğer estetik sergi seçeneklerinden son derece hatta daha fazla son derece yönlülük ve ayrıca dinamizm sunuyor. Temel paylaşım uygulamalarının karşı, hatta daha fazla hızlı kılavuz malzemenin bağlanmasına imkân tanıyor, son derece birkaç görüntüleme seçeneklerini destekliyor ve ayrıca hızlı birlikte çalışmak sunuyor. Sonuç olarak sunumların tipik çözümlerde neredeyse hiç görülen bir etkileşime ve ayrıca yaratıcılığa kurucu olmasını sağlıyor.” şeklinde konuşuyor.

ISE’de sergilenecek Vision Presenter kurulumu, WUXGA ve ayrıca WXGA projektörler aracılığıyla bir üçlü gözünde canlandırmak tahmin çözümü gösterecek. Video kaydı içeriği benzersiz hızlı kılavuz girişlerinden alınacak. Vision Presenter’ı uygulamalı düşün için ISE’de 1-H120’deki Sony standını danışmanlık edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, yeni Vision Presenter çözümünü ISE 2015’te görücüye çıkarıyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply