Sony yeni X-Serisinin üç hoparlörünü tanıttı! – Hardware Plus

Sony yeni X-Serisinin üç hoparlörünü tanıttı! – Hardware Plus

Sony’nin yeni piyasaya çıkan X-Serisi ses hoparlörü yelpazesi, hayatı kapsamlı kapsamlı yanı sıra sesli yaşayan kullanıcılar için yıl hatırlanacak anılar yaratıyor. SRS-XP500 yanı sıra XP700 teknolojisi aracılığıyla fırsat sesini deneyimleme imkanı sunuyor.


Bakmakta teşvik sahip olmak: Huawei, pratik telefon satışlarında aslen 5’ten sonuç!


Yeni X-Serisi hoparlörler, kullanıcılara müziği sonuna {kadar} açıp bütün bütün karanlık net yanı sıra müreffeh bir gürültü deneyimi yaşatırken,  tasarımı sayesinde başına türden müziğe can veren  bir gürültü sistemi sunuyor. İster iç mekan ister dış tuhaf başınıza veya arkadaşlarınızla dinleyin, yeni X-Serisi hoparlörler herkesin tarzına istisnai olarak gözlemlemek tasarımıyla göze çarpıyor. Kim sayede kullanıcılar, gürültü kalitesi, taşınabilirlik, güç yanı sıra aydınlatma armatürleri bakımından sunulan inanılmaz sayısız seçenekler arasından kişiye özel tarzına en ideal hoparlörü seçebiliyor.

Hoparlörlerin hepsinde, Sony’nin X-balanced Ses hoparlörü üniteleri bulunuyor. Dairesel olmayan diyafram, hoparlörün alanını maksimize ederek gürültü basıncını artırırken çok çok daha az distorsiyon oluşmasını sağlıyor; kim da hangi tip popüler müzik dinlenilirse dinlensin daha net bir gürültü ödünç almak edileceği anlamına olay.

XP700 için Şaşırtıcı bir şekilde Yönlü Fırsat Sesi 

Sony

 XP700’de, vurucu yanı sıra felsefi baslar yanı sıra gürültü netliğiyle inanılmaz yönlü fırsat sesi sağlayan üç başlangıç ​​aşaması uzun doğru tweeter yanı sıra bir geri uzun doğru tweeter elde edilebilir. Benzer şekilde XG500, net bas sesini geri yükleme yapmak üzere optimize edilmiş pasif radyatörlere sahiptir. Bütün bunlar kullanıcıların paylaşmaya gerçekten değer bir gürültü ödünç almak etmesini sağlar.

Mega Bass yanı sıra Dinamik Sesler

Sony

 Bütün seride bulundu MEGA BAS özelliği, hoparlörlerde bası yükseltmeye olanak tanıyarak felsefi yanı sıra vurucu baslar sunuyor. Yeni X-Serisi hoparlörler, sanki güçlü çalınıyormuşçasına popüler müzik dinleme rastgele yaşatıyor. CANLI SES yöntem aracılığıyla o atmosferi yaratabilir yanı sıra Sevilen müzik deneyimini tutarlı yaşatıyor.

Partiyi Dışarı Yönetim Zamanı

Sony

Yeni XG500, IP66 sınıfı suya yanı sıra toza güç özelliğine kurucu. Kim da sert fırsat sesinin keyfini istenilen beklenmedik bir şekilde nerede olursa olsun çıkarabilme anlamına olay. Kim ses hoparlörü geçiyor yapısı sayesinde gölet kenarında, piknikte, parkta veya plajda, nerede olursa olsun kullanılabiliyor. XG500, hoparlörün kurumak kalmasını yanı sıra müziğin Daha önce hiç durmamasını sağlayan geçiyor, su tutmayan bir örgü süzgeçle yapılandırılmış. XP700 yanı sıra XP500, IPX4 sınıfı suya güç özelliği sayesinde fark edilir iklim partilerinde birdenbire bastıran yağmura e karşı rağmen partinin kaldığı yerden ısrar etmesine imkan sunuyor.

Yüksek elektrik pili ömrü 

Sony

XG500XP700 yanı sıra XP500ün yüksek elektrik pili ömrüyle popüler müzik istenilen yere taşınabilir. Kim hoparlörlerin derhal ima etmek özelliği sayesinde, pilin azaldığı görüldüğünde endişelenmeye gerekir kalmıyor. Başına 3 hoparlörde de elektrik pili ömrünü büyümek amacıyla, hoparlörünüzün %100 şarja ulaşmasını engelleyen Elektrik pili Servis Ayar bulunur.

Tasarımıyla bildirmek sıcak

Sony

Tasarımdaki yeni atmosfer aydınlatması, kozmopolit yanı sıra incelikli bir ambiyans ödünç almak etmeyi sağlar. Partiye elektrik enerjisi katacak veya sessiz bir geceyi narin loş tonlarla bezeyecek bir seçim benzersiz aydınlatma armatürleri opsiyonu arasından kullanıcılar dilediğini seçebilir. Bununla birbirleriyle yeni X-Serisinin tamamında taşımayı kolaylaştıran konforlu birer kayış bulunur. Konforlu kayış sayesinde ses hoparlörü rahatlıkla tutulup bir tane daha odaya ya da bahçeye götürülebilir.

Eğlencenin ritmi hep uzun

Sony

Karanlık eğlencesi için en faydalı çeşitler olan X-Serisi hoparlörler, mikrofon yanı sıra enstrüman girişlerine kurucu olmasıyla neşeli karaoke deneyimi sunuyor. Üstüne üstlük hem XP700 hem de XP500, dik veya yatay hizalama için ideal. Hangisi özlemek edilirse edilsin, XP700 üzerindeki algılama birimi, sesi o duruş için optimize edişmiş stil kullanıcılara gürültü sunuyor.

Bluetooth gözlemlemek

Sony

Hoparlörlerin üçü de Bluetooth gözlemlemek. Böylelikle hoparlörü dikte Bluetoothlu cihazla eşleştirebilir yanı sıra cihazın sesini hoparlöre açıkça aktarabilir.  Hoparlörlerin üçü de 100’e {kadar} gözlemlemek hoparlörü birbirine bağlamanıza olanak veren Party Connect özelliğine kurucu; kim karşılık sağlandığında popüler müzik yanı sıra aydınlatma da senkronize oluyorr.

USB Karşılık Noktaları

Sony

Yeni X-Serisi hoparlörler, fırsat hoparlörü olabilmeleri için USB oynatma yanı sıra USB ima etmek özellikleriyle donatılmış. Kullanıcılar çevrimiçi dosyaları al için USB karşılık noktasına USB takabilir yanı sıra müziği çalabilir. Eğer pratik telefonun şarjı bitiyorsa hoparlöre takılabilir yanı sıra dikte ima etmek edebilir.

Sony | Music Center yanı sıra Fiestable

Sony

 

Yeni koleksiyon, hem Sony | Music Center hem de Fiestable aplikasyonlarıyla gözlemlemek. Sony | Music Center aracılığıyla {dans} pistinden ayrılmadan oynatma listenizi seçebilir, şarkıyı sıraya ekleyebilir, aydınlatma armatürleri yanı sıra gürültü modlarını değiştirebiliyorsunuz. Fiestable; fırsat oynatma listesi hazır, Gürültü Değiştirici, Eko özelliği yanı sıra gürültü efektleri eklemek için DJ yönetmek seç karaoke fonksiyonlarını yoluyla fırsat atmosferini yaratmaya değerli gidiyor neşeli özelliklere erişebilmeyi sağlıyor.

SRS-XP700, SRS-XP500 yanı sıra SRS-XG500 stil, Haziran 2021’den gelen piyasaya sunulacağını da söylemeden geçmeyelim. Ürünlere detaylıca ziyaret için buradaki linke bakabilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony yeni X-Serisinin üç hoparlörünü tanıttı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply