Sony, yoğun talep nedeniyle PlayStation 5 üretimini ciddi miktarda artırıyor

Sony, yoğun talep nedeniyle PlayStation 5 üretimini ciddi miktarda artırıyor

Tonit, Bir çift türünün tek örneği kaynakta tesis banliyö bölgesi raporlara bağlı olarak Sony, PlayStation 5 üretimini pratik olarak Bir çift katman artırdı. Detaylı bilgilere bağlı olarak organizasyon, PlayStation 5 için piyasada yoğun bir talep durumu olduğununun bilinçli.

Buna bağlı olarak, 2020 yılında 6 bin adet PS5 üretimi yapmayı planlayan firmanın kim sayıyı bir kaynağa bağlı olarak 9 bin, çeşitli diğer bir kaynağa bağlı olarak ise 10 bin dolaylarına {kadar} artırdığı söyleniyor. Kim da niyet etmek kılıf ki PS5 üretimi için pratik olarak Bir çift katlık bir genişlet söyle konusu. Aynı anda COVID-19 sebebiyle evlerinde vakit geçiren oyuncuların etkisiyle DualSense üretiminde de ciddi bir genişlet olacağı bildiriliyor.

İlginizi çekebilir: Haftanın Epic Games tamamen ücretsiz oyunları (The Escapists 2 de sahip olmak)

Bloomberg vasıtasıyla detaylı bilgilere bağlı olarak, konsolların Çin üzerinden okyanus aracılığıyla gönderilmesi halinde, Kuzeyinde Amerika ve ayrıca Uluslararası kıtalarına ulaşmasının aylar sürebileceği konuşuluyor. Bu nedenle kim {kadar} uzun bir konsol üretimi halinde Batı tarafı’da tesis banliyö bölgesi perakendecilerin ciddi ikilem yaşayabileceği aktarılıyor. Fiyatlandırma bilgisi konusunda net bir açıkla bulunmayan PS5’in, kim {kadar} kaygı barındırırken, şimdiden kullanıcılar operasyon üssü alınarak yaratma rekorları kırması huzursuz karşılanıyor.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir haberde firmanın, 30 saniye içerisinde son zamanlarda bir PS4 üretebildiğini görmüştük. Kolay erişilebilir yaratma kapasitesi ve ayrıca hızını operasyon üssü aldığımızda, Sony kim konuda pratik olarak Daha önce hiç ağrı yaşamayabilir. İlerleyen günlerde konsola ait fiyatlandırma bilgisinin hem global çapta, hem de ülkemiz için kesinleşmesi bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, yoğun talep nedeniyle PlayStation 5 üretimini ciddi miktarda artırıyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply