Sony, Z5 Compact’ın dokunmatik problemi üzerini çözmek için çalışıyor

Sony, Z5 Compact’ın dokunmatik problemi üzerini çözmek için çalışıyor

Sony, Xperia Z5 Compact’ın dokunmatik probleminden haberdar olduğunu ve ayrıca çözmek için soruşturma içerisinde olduğunu açıkladı.

Xperia Z5 serisinin büyüklük olarak en minik üyesi olan Xperia Z5 Compact, sayısız ülkede satışa çıkmasının ardından dokunmatik problemiyle gündeme gelmişti. Bazı Xperia Z5 Compact kullanıcılarının dokunmatik problemi aracılığıyla sinir forumlarda dert yanmasından bundan sonra Sony’den temsilci faktör geldi.

Yapılan açıklamada “Bazı kullanıcılarımızın beyaz renkli Xperia Z5 Compact modelinde yaşadıkları dokunmatik sorunundan haberimiz sahip olmak. Topladığımız bilgiler ve ayrıca iade edilen cihazların analizleri sonrasında bunun yazılımsal bir ıstırap olduğunu gördük ve ayrıca geliştirdiğimiz son zamanlarda yazılım uygulaması aracılığıyla kim problemi ortadan kaldıracağız” denildi.

İşin rahatsız tarafı ise kim sorunun özel beyaz renkli canlı Xperia Z5 Compact modellerinde olması. Gerçeği nedeniyle sözü edilen ıstırap Sony’nin dediği tercih yazılımsal ise, bütün cihazlarda görülmesi gerekirken özel beyaz renkli modelde böyle bir ıstırap olması çok etkileyici.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony, Z5 Compact’ın dokunmatik problemi üzerini çözmek için çalışıyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply