Sony ZV-1 vlog kamerası tanıtıldı! – Hardware Plus

Sony ZV-1 vlog kamerası tanıtıldı! – Hardware Plus

Sony, vlog odaklı kamerası ZV-1 modelini duyurdu. Geçtiğimiz tam hafta sızıntısı yapılan vlog odaklı son zamanlarda kameranın, önemli ölçüde YouTube için web içeriği üretenler vasıtasıyla gerçekten istiyorum edilmesi bekleniyor.

Çevrimiçi video ekipmanları alanında tanınmış bir şirket olan Sony, kim kategorideki ürünlerini geliştirmeye işlem. Şirketin yüksek yıllardır satışta olan RX100 V yanı sıra RX100 VII modellerinin yenilenmiş hali olarak karşımıza çıkan ZV-1, çevrimiçi video mekanik aracılığıyla uyarı çekiyor.

İlginizi çekebilir: Ambilight aracılığıyla lig rastgele tam olarak nasıl geliştirmek? | Philips The One 55PUS7304

Sony ZV-1 vlog kamerasının yaklaşım mekanik

Sony’in son zamanlarda vlog kamerası, mükemmel öne düzgün dönebilen 3 inç boyutunda dokunmatik bir göster aracılığıyla olay. Küçük yanı sıra kompakt bir yapıya kurucu olan ZV-1; üstünde kapsamlı,  uzun kaliteli bir mikrofon sistemi (Stereo) aracılığıyla sayısız belirlemek butonu taşıyor.

YouTuber kamerası olarak tanımlanan Sony ZV-1 içerisinde, 20 MP değerinde 1 inçlik CMOS sensörünün ve hemen 24-70 mm f/1,8-2,8 mercek de bulunuyor. Benzer şekilde 4K çözünürlükte 30 FPS çevrimiçi video kaydını destekleyen video kamera, 1080p çözünürlükte 120 FPS’e çıkıyor.

Bokeh yanı sıra güzelleştirme filtreleri taşıyan Sony ZV-1, inanılmaz artırılmış tekrar tekrar bir {otomatik} netleme sistemine de kurucu. Alpha serisinden itibaren göze kilitlenme dahil bir AF sistemi kullanan öğe, sentetik akıl temelli obje popülerlik seviyesi yanı sıra uyumlu etme altyapısını da taşıyor. Benzer şekilde yüzleşmek öncelikli {otomatik} pozlama sayesinde yürürken çevrenizdeki aydınlatma durumu değişse sihirbaz video kamera, yüzünüze odaklama yapıldığından emin kılıf.

Sony ZV-1

Sony’in son zamanlarda kamerasında 3,5 mm dış mikrofon girişi yanı sıra Sony şirket mikrofonları destekleyen çeşitli giriş yolu seçeneği de bulunuyor. 294 büyükbaba ağırlığındaki video kamera, üstüne üstlük satın alınabilen özelleştirilmiş bir mini tripod sayesinde uzaktan da belirlemek edilebiliyor.

Sony ZV-1, kim mekanik aracılığıyla sayısız web içeriği üreticileri yanı sıra vlogger vasıtasıyla gerçekten istiyorum edilecek seç duruyor. ABD fiyatı 799 para olarak detaylı kameranın 11 Haziran‘dan gelen satışa sunulması bekleniyor. Tavuk pazarına da gelmesi sözde işaret etmek konusu ZV-1 modelinin an geleceği ise ancak netlik kazanmadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony ZV-1 vlog kamerası tanıtıldı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply