Sony’den bir ilk: 4,3 inç ekranlı ve çok güçlü Android telefon – Hardware Plus

Sony’den bir başlangıçta: 4,3 inç ekranlı ve çok güçlü Android telefon – Hardware Plus

Android telefonların donanımları güçlendikçe gözünde canlandırmak boyutları büyüyor. Önemli ölçüde Samsung’un gözünde canlandırmak konusundaki atılımlarını gördükten sonradan, “Acaba kim telefonlar cebimiz için kesinlikle değil de çantamız için mi üretiliyor?” sorusunu kendimize sormaya başladık. 4,3 inç ekranlı Android telefonlar alışılmış olarak maliyet/verimlilik konusunda hevesli olma yolunda ilerlerken, Sony’den şaşırtıcı bir hamle geldi. Sony, 4,3 inç gözünde canlandırmak boyutuna yaratıcı Xperia Z1F modelini Qualcomm’un en güçlü çipseti olan Snapdragon 800 aracılığıyla piyasaya sürdü.

Gücünü 2,2GHz 4 çekirdekli Krait işlemci çipi ve Adreno 330 resim işlemci çipi ikilisinden banliyö bölgesi Xperia Z1F, bugüne {kadar} zanaat en güçlü 4,3 inç ekranlı Android telefon ünvanına yaratıcı. Erişilebilir Android 4.2.2 çalışma sistemi, 720p çözünürlüklü gözünde canlandırmak, 2GB RAM, 16GB dahili depolama alanı alanı, microSD hafıza kartı yuvası, 20,7MP Exmor arka uç video kamera ve 2300mAh elektrik pili bulunuyor. Xperia ZF1, tuhaf elle kullanmak için en arzu edilen Android telefon olarak karşımızda duruyor.

Kim {kadar} sevindirici detayın ardından, bizler için çok acı verici ayrıntıya gelelim, Xperia Z1F ancak özellikle Japonya’da satılacak. NTT DoCoMo işbirliğiyle piyasaya çıkacak olan Xperia Z1F’in ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı kabaca ancak bir uzmanlık yok. Sorun hakkındaki detayları merakla uyumlu edeceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den bir ilk: 4,3 inç ekranlı ve çok güçlü Android telefon – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply