Sony’den CES’te Odyofilileri Heyecanlandıracak Ürünler! – Hardware Plus

Sony’den CES’te Odyofilileri Heyecanlandıracak Ürünler! – Hardware Plus

Sony, Dolby Atmos destekli SoundBarları, Hi-Fi kulaklıkları ve ayrıca gürültü sistemleri ve ayrıca Extra Bass hoparlörleri aracılığıyla CES’te popüler müzik tutkunlarını heyecanlandıracak ürünleri aracılığıyla olay.

Sony, CES’te başlangıçta olarak cep telefonu tarafıyla start alkarak özellikle Xperia XA2, XA2 Ultra ve ayrıca Xperia L2 cihazlarını lanse etmişti. Yine de bununla yetinmeyen organizasyon, popüler müzik tutkunlarının fazlasıyla dikkatini çekecek soundbar, kulaklık ve ayrıca gürültü sistemleri aracılığıyla kapsamlı kapsamlı olay. Dünyanın başlangıçta Dolby Atmos desteğine kurucu soundbar’ı ve ayrıca popüler müzik sistemi denilince birkaç kişinin dikkatini çekecek MHC-V41D ve ayrıca MHC-M60D  tercih ürünleri aracılığıyla şov yapan Sony, CES’te gürültü konusunda muazzam gelişmeler sağladı.

Dünyanın Çevrimiçi, 3 Boyutlu Surround Gürültü Üreten başlangıçta Dolby Atmos Sound Barı: HT-ZF9

Dolby Atmos oluşan premium HT-ZF9 Sound Çubuk’ı, sinematik sesi Sony’nin Çevrimiçi teknolojisiyle motive etmek veren, son zamanlarda bir seviyeye ulaştırarak evinize getiriyor. Sony’nin son zamanlarda Dik Surround Motoru aracılığıyla çatı hoparlörlerine veya sesi boğa yansıtan hoparlörlere temel ihtiyaç olmadan nefesinizi kesecek çevrimiçi 3 boyutlu surround gürültü sunacak olan cihazın ve televizyonunuza şık biçimde uyumluluk sağlayan, yüz 2 elektrik prizi hoparlörlere kurucu HT-XF9000 Sound Çubuk’ını da piyasaya sürüyor. Kim 2.1 elektrik prizi çubuk, çok çok daha az sayıda hoparlöre kurucu olsa da Dolby Atmos ve ayrıca Dik Surround Motoru’nun sinematik surround gürültü özelliklerini sunuyor.

HT-ZF9 Sound Çubuk’ı, Dolby Atmos ve ayrıca DTS:X desteği aracılığıyla gelirken, S-Force Pro Başlangıç ​​aşaması Surround teknolojisi aracılığıyla birleşmesiyle stereo içeriği 7.1.2 elektrik prizi’ye çıkartabilen, böylece da gürültü yüksekliğini artıran kumanda panelindeki “dik S” tuşu sayesinde çevrimiçi 3 boyutlu sesi sunabiliyor. HT-ZF9 ise 4K HDR ve ayrıca Dolby Vision’ın ev vardiya özelliğini de destekleyerek, başlangıç ​​ görüntü kalitesinin Sound Çubuk’ından televizyona her türlü bir yüksek kalite, gölge, netlik ya da ışıltı kaybı olmaksızın yönetmek geçmesini sağlıyor. Gürültü tarafında ise USB kaynağından oynatmanın da merkez aldığı Uzun Çözünürlüklü Gürültü formatlarını destekliyor. Bunun yerine, DSEE HX (Sanal Gürültü İyileştirme Motoru HX teknolojisi) sayesinde, Bluetooth aracılığıyla cep telefonu cihaza bağlanarak çeşitli diğer popüler müzik dosyalarının tadını Uzun Çözünürlüğe Yerel alan kalitede montaj uygulanabilir gidiyor.

Sony’nin Son zamanlarda 2.1 Kompakt Sound Barı: HT-SF20

Sony vasıtasıyla ortaya kurulan 2.1 kanallı kompakt soundbarı HT-SF200, dahili bir subwoofer’a kurucu olmasının ve Dolby Digital kodekini de desteklemesi aracılığıyla acımasız ve ayrıca kaliteli bir gürültü üretiyor. S-Force PRO yüz surround özelliğinin eklenmesi aracılığıyla odanın 4 bir yanını saran kablolar olmaksızın, hoparlörler aracılığıyla çevrelendiğiniz hissini veriyor.  SF200, HDMI ARC, Optik ya da Bluetooth üzerinden televizyona hızlı bağlanabilirlik özelliğinin avantajından yararlanıyor. Hepsi birden, Bluetooth® teknolojisi aracılığıyla çeşitli diğer bilge cihazlara kablosuz olarak bağlanabiliyor. Bunun yerine, hızlı bağlanıp beklenmedik bir şekilde bir seslendirmek al istediğiniz anlarda, SF200, hızlı çalma için bir USB cihazını bağlamanıza imkan veren faydalı bir USB kapı aralığı özelliğine de kurucu.

Premium Gürültü Sunan Hi-Fi Kulaklık: MDR-1AM2

Sony MDR-1AM2 premium kulaklık sektörüne hemen bir kapı aralığı yapıyor. Uzun çözünürlüklü gürültü sicilini daha da genişleten MDR-1AM2 kulaklıklar, 100 kHz’a {kadar} frekanslarda çalma aracılığıyla takip ve ayrıca açıkça mühür genişlikli sesin tadını çıkarmanız için son zamanlarda geliştirilen 40mm HD araç sürücüsü biriminin ve başına nüansın olağanüstü moda geri yükleme üretilmesini destekleyen hafif alüminyum kaplı likit kristal polimer diyaframlara kurucu. 1AM2, ultra uzun düzenlilik aralığını destekleyen Fibonacci tasarım ızgara aracılığıyla hep birlikte iletimde ipucu kayıplarını azalma için gümüş görünüm OFC (oksijensiz bakır) de içeriyor.  Signature Serisi MDR-Z1R kulaklıkları hayati banliyö kim kulaklıklar, özdeş gürültü yönünü gözlemlemek ediyor.

Sony’nin Son zamanlarda Uzun Şiddetli Gürültü Sistemleri: MHC-V41D ve ayrıca MHC-M60D

Sony, aynı şekilde uzun acımasız daire veya apartman dairesi gürültü sistemlerini piyasaya sürdü. Onlar bir arada tarzındaki MHC-V41D ve ayrıca 3 kutulu MHC-M60D son zamanlarda yaratılış teknolojiler aracılığıyla prim bir gürültü sunmaya organize etmek. 41D tasarım, interaktif özellikleriyle herkesi bir araya getirme becerisine kurucu. İçerisindeki “Fiestable” uygulamasının son zamanlarda kültürel posta makale butonu sayesinde kim daire veya apartman dairesi gürültü sistemleriyle kolayca kişiye özel şovunuzu yapabileceğiniz belirtilirken, aynı anda “Şenlik Kralı” olarak tasdik edilip etkinlik sıralamasına girebilirsiniz. Kim son zamanlarda kültürel medya sisteminde ne {kadar} istisnai olarak etkinlik yaparsanız, sıralamadaki yeriniz o {kadar} uzun gidiyor. 50’ye {kadar} takip sistemi birbirine bağlayabilen “Kablosuz Şenlik Zinciri” özelliği aracılığıyla arkadaşlarınızın ve sesi de birbirine bağlayabilecek, aynı anda, istisnai olarak cihazlı etkileşim ile sayısız bilge telefonu hoparlöre bağlayarak DJ yetkisinin elden ele geçmesini sağlayabilecek, partiye katılan türünün tek örneği kişilerin en sevdikleri şarkıları kolayca paylaşmasını uygulanabilir kılabileceksiniz.

M60D ise son zamanlarda bir 3 kutulu varyasyon olarak karşımıza çıkıyor. Hoparlörler, uzun acımasız amplifikatör aracılığıyla güçlendirilmiş bir gürültü stres düzeyi elde etmek ediyor. Sistemde aynı anda ortamı öğretmek için ses hoparlörü ve ayrıca ciddi ünite ışıkları da bulunuyor. Sonuçta, albüm, DVD, USB, Bluetooth, mikrofon & araç girişleri aracılığıyla başına kaynaktan müziğin tadını çıkarın ve ayrıca HDMI OUT (ARC) desteği sunan makine, müziği dilediğiniz ortamdan kim ses hoparlörü üzerinden dinleyebilmenizi sağlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den CES’te Odyofilileri Heyecanlandıracak Ürünler! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply