Sony’den de çerçevesiz ekranlı telefon mu gelecek? – Hardware Plus

Sony’den de çerçevesiz ekranlı telefon mu servet? – Hardware Plus

Sony’nin kim kayıp bir sürprizi gelebilir.

Çin’in kültürel medyası Wiebo’da çıkan bir dedikoudya bağlı olarak kişilik Japon firmasının son zamanlarda pratik telefonu da çerçevesizler krevanına katılacakmış. Son zamanlarda servet amiral gemisi modelinde 6 inç gözünde canlandırmak aracılığıyla 18:9 gözünde canlandırmak oranı bulunuacakmış.

Firmanın en sonuçlandırmak çıkarttığı Xperia XZ Premium, XZs, XA1 yanı sıra XA1 Ultra telefonlarda hatrı sayılır bir ticari altyapı mevcuttu. Dolayısı aracılığıyla kim rapor gerçeklik çıkarsa Sony oluştur tarafaında çok kapsamlı bir yeniliğe gidecek demektir. Lakin dedikodunu doğruluğu evet tartışmalı. Sony Reklam Müdürü Don Mesa firmanın 16:9 gözünde canlandırmak oranından müteşekkir olduklarını açıklamıştı.

Bu arada Sony, Toshiba yanı sıra Hitachi için gözünde canlandırmak üreten Japan Display, Yerel alan zamanda 4 tarafında da istisnai olarak yalın ticari altyapı bulundu Full Active LCD gözünde canlandırmak üretimine başlayacağını açıklamış yanı sıra kim ekrana yaratıcı cihazların 16:9 gözünde canlandırmak oranına yaratıcı olacağını belirtmişti. Bakalım Sony, Apple yanı sıra Samsung’un 2017’nin 3. çeyreğinde demek çerçevesiz ekranlı telefonlarına e karşı sadece nasıl bir eylem verecek?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den de çerçevesiz ekranlı telefon mu gelecek? – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply