Sony’den Full HD Çözünürlükte Medikal Monitör – Hardware Plus

Sony’den Full HD Çözünürlükte Medikal Monitör – Hardware Plus

Sony’nin taze serisi kompakt tasarımı yanı sıra hızlı kullanımı aracılığıyla medikal sektörün yüzünü güldüreceğe gibi görünür.

Sony cerrahi tedavi farkına varmak serisine Bir çift taze Full HD LCD medikal farkına varmak eklediğini duyurdu. Medikal piyasadaki iyileştirme Full HD talebini karşılamak üzere tasarlanan LMD-2735MD yanı sıra LMD-2435MD varyasyon adlı monitörler, cerrahi tedavi endoskopi, laparoskopik elektronik kamera sistemleri yanı sıra çeşitli diğer bağlı kalarak medikal görüntüleme sistemleri için 2D çok renkli video kaydı görüntüleme sağlıyor. Kim monitörler, kompakt yanı sıra müşteri dostu tasarımlarıyla ameliyathaneler, cerrahi tedavi merkezleri, klinikler yanı sıra muayenehaneler seç kentsel medikal ortamlar için uygun ürünler olarak öne çıkıyor.

Sağlık ve zindelik sektöründe hastalar yönetmek edilirken doktorlar doğuştan olarak verimli görüntü aracılığıyla düzgün prognoz montaj istiyor. Kim sebepten ötürü kim girişim için ısmarlama monitörlerin farklı renkler doğruluğu yanı sıra istihdam kolaylığı çok büyük. Sony’nin yaptığı kim ekipman kim isteklerin hepsine rahatlıklacevap verebiliyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den Full HD Çözünürlükte Medikal Monitör – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply