Sony’den Gerçek 4K HDR Deneyimiyle Benzersiz Ev Sineması Keyfi

Sony’den Gerçek 4K HDR Deneyimiyle Benzersiz Ev Sineması Keyfi

Sony IFA 2016’da tanıttığı son zamanlarda VPL-VW550ES 4K SXRD daire veya apartman dairesi sineması projektörü aracılığıyla son zamanlarda ve ayrıca fantastik bir dürüst gerçek sunuyor.

Sony, Ev Sineması serisini geliştirerek IFA 2016’da tanıttığı son zamanlarda kompakt kültürel 4K Ev Sineması projektörünü ekledi. Sony’nin kolay erişilebilir portföyünde 4K HDR teknolojisini destekleyen 3 üncü varyasyon olan VPL-VW550ES, sevdikleri içeriği harika görüntü kalitesiyle monitör isteyen tiyatro, popüler müzik ve ayrıca sağlık ve zindelik tutkunları için uygun daire veya apartman dairesi sineması ya da oturma odası tiyatro çözümüdür. 4K HDR içeriğe gereksinim artmaya oyalanmak ederken, VPL-VW550ES tasarım en son zamanlarda 4K standartları açısından geleceğe dönük bir yapıdadır ve ayrıca çağdaş içeriklerinden en gerçekten iyi (PL) stil kabul et için HDR aracılığıyla uyumludur.

Sony Terbiyeli Çözümler Uluslararası Varlık Müdürü Thomas Issa, konuyla stresli şunları söyledi: “VPL-VW550ES, müşterilerimize en uygun fiyatlı görüntüleri ve ayrıca sürükleyici deneyimi sunma konusunda Sony kararlılığının bir bir tane daha örneğidir. 4K HDR görüntüler, gözlerimizin gördüğü gerçekliğe en Yerel alan temsili sunuyor. Ev sineması tutkunları kim son zamanlarda projektörle {artık} en gerçekten iyi (PL) görüntü kalitesinin tadını çıkarabilecek. 4K HDR aracılığıyla gördüğünüze açıkçası inanabilirsiniz.”

VPL-VW550ES, son zamanlarda ünlü HW serisi son zamanlarda VPL-HW45ES ve ayrıca prim kaliteli VPL-VW5000ES modellerinin güncellenmesinden daha sonra, IFA 2015’ten kim yana, Sony vasıtasıyla piyasaya sürülen 3 üncü Ev Sineması projektörüdür.

Yaşam tarzı alanınıza uyacak stil tasarlandı

Sony, VPL-VW550ES modelini “son zamanlarda görülmemiş” ve ayrıca “son zamanlarda duyulmamış” stil tasarladı. Sony müşterilerinin artırma talebi doğrultusuyla, sağlıklı ve ayrıca kompakt VPL-VW550ES, bütün daire veya apartman dairesi sineması ya da oturma odası tiyatro ortamlarına etkileyici uyumluluk sağlaması için Premium Beyaz renkli ya da Karanlık farklı renkler seçenekleriyle sunuluyor. Aynı şekilde azaltılmış fan gürültüsü sayesinde kahkaha severler en sevdikleri programları hoş olmayan olmadan izleyebilir. Aynı şekilde Sony’nin 6000 saatlik (Fakir Modda) ilginç bir araştırma çalışması süresi sağlayan acı hafif teknolojisi sayesinde, çok çok daha az çalkalamak ve ayrıca çok çok daha az rutin bakım ihtiyacı yaşanıyor.

Nefes alma büyüsü kesen görüntü kalitesi

VPL-VW550ES, sunduğu daha yakın görüntü kalitesiyle VPL-VW520ES’nin yerini alacak. Heyecan verici 1800 lümenlik ışıltı, 350.000:1 iyileştirilmiş güçlü gözden geçirme oranı ve ayrıca kolay erişilebilir çeşitli diğer teknolojilerden daha net ve ayrıca kibar görüntüler için Sony’nin olağanüstü 4K teknolojisi özelliklerine sahiptir. HDR, daha uzun ışıltı aralığıyla şaşırtıcı bir şekilde uzun gözden geçirme sağlar ve ayrıca yönetmenin amacına ve ayrıca vizyonuna arzu edilen görüntüler sunmak için parlak ve ayrıca siyah tonları üretebilir.

Ultra HD Blu-ray ve ayrıca Over-The-Yuvarlak bilgi (OTT) servisleriyle uyumluluğa üstüne üstlük, Sony’nin son zamanlarda Ev Sineması projektörü, bir ekipman yazılımı güncellemesiyle* geleceğin konuşlandır servisleri ve ayrıca tüketici vasıtasıyla oluşturulan içerikler için olarak kullanılmak için üretildi Hybrid Log-Gamma (HLG) aracılığıyla gözlemlemek olacaktır.Sağlık ve zindelik, güçlü popüler müzik ve ayrıca çeşitli diğer TV programları için daha uygun fiyatlı ve ayrıca heyecan verici görüntüler sunan VPL-VW550ES, geleceğe hazırdır.

Geçmiş varyasyon iyilik, kim son zamanlarda varyasyon de en son zamanlarda HDMI standardı (4K 24p ve ayrıca 4K 60p için HDR kapasitesi) ve ayrıca HDMI1 ve ayrıca HDMI2 terminalleri için HDCP 2.2 bağlantısı sunarak, izleyicilere en son zamanlarda 4K bilgi servislerine erişim sağlamak sağlamaya işlem. Dahili RF 3D iletici, daha büyük kavramak ve ayrıca 3D senkronizasyon kararlılığı için vahşi kablosuz sinyalle uyumluluğu daha da kolaylaştırıyor.

VPL-VW550ES Ekim 2016’da Uluslararası’da satışa sunulacaktır. IFA ziyaretçileri, IFA Sony Kabini – 20. Lobi, Messe Berlin’de VPL-VW550ES’yi inceleyebilir. Sony’nin Ev Sineması portföyü kabaca ekstra yeterlilik için şu adresi randevu edebilirsiniz: http://pro.sony.eu/products/projectors-homecinema

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den Gerçek 4K HDR Deneyimiyle Benzersiz Ev Sineması Keyfi

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply