Sony’den ilk Snapdragon 820’li ürün Xperia X Performance – Hardware Plus

Sony’den ilk Snapdragon 820’li ürün Xperia X Performance – Hardware Plus

Sony’nin tanıttığı bir çeşitli diğer telefon olan ve ayrıca X serisinin en birinci sınıf özelliklerine yaratıcı sürüm Sony Xperia X Performance.

Tasarlamak açısından gerçekten sağlık ve zindelik bir yapıda olan Sony Xperia X Performance zirve düzey metalik dokunuşla gayet gelişmiş bir görünüşe yaratıcı. 5inç 1080p Full HD ekranı keşfedildi Performance’ın da kavisli bir yüzeyi bulunuyor. 144.8 x 71.1 x 7.6mm boyutlarındaki cihazın ağırlığı ise 164.4 büyükbaba.

İçerisinde en taze ve ayrıca merakla sözde Snapdragon 820’nin bulunması ise Sony Xperia X Performance’ın en hoş olmayan sürpriz yanı. Nitekim hiç kimse Sony’den kim MWC’de 820’li bir telefon beklemiyordu. Bakalım LG G5 ve ayrıca Samsung Galaxy S7 ve ayrıca S7 edge’a e karşı tam olarak nasıl bir verimlilik grafiği çizecek? Bunu demişken Sony Xperia X Performance’ın bir amiral gemisi olarak görülmemesi de lazım. Sözde kim Bir çift rakibe e karşı sonu kim yılın toparla çeyreğinde (takriben eylül ayında IFA’da) amiral gemisi kesinlikle olacak Xperia Z6’yı tanıtacak.

Snapdragon 820’nin yakın kasasında 3 GB bellek bulundurudan ekipman X’in karşı özellikle 32 GB modele yaratıcı. microSD desteğinin de olduğu Sony Xperia X Performance’ın kamerası da X’den farksız olarak Predictive Hybrid AF odaklama sistemi keşfedildi 23 MP video kamera. Quick launch, 5x Clear Image Zoom, F2.0 diyaframlı 24mm G-Mercek’i keşfedildi kim video kamera bakalım tam olarak nasıl bir ayrım yaratacak. Başlangıç ​​aşaması tarafta da yine 22 mm’lik önemli açılı SteadyShot 13 MP video kamera elde edilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=HRwBDRtRfQ8
Batarya konusunda da 2700mAh’lık bir elektrik pili gücü sunan Performance’ın 820’ye yaratıcı olmasına bile işlemci çipi yongası aracılığıyla itibaren Quick Charge 3.0 özelliği bulunmuyor. Alternatif olarak Sony Performance için Qnovo firması aracılığıyla Adaptive Charging adlı bir teknolojiyi bizlere sunuyor. Kim teknolojinin en devasa yanı ise pilin yaygın hayatını Bir çift katman uzatması.

Yine 4 gölge (beyaz renkli, karanlık, limon altını ve ayrıca artırılmış altını) olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Performance, Benzer şekilde X iyilik parmka izi sensörüne yaratıcı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den ilk Snapdragon 820’li ürün Xperia X Performance – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply