Sony’den multiplayer zombi oyunu, H1Z1 – Hardware Plus

Sony’den multiplayer zombi aktivite, H1Z1 – Hardware Plus

Sony, sonuçlandırmak dönemin yaygın bilinen oyunlarının tarzında bir lig olan H1Z1’i duyurdu. Lig çevrim içi ve ayrıca inanılmaz oyunculu oynanabiliyor. Kim yönüyle rağmen pek inanılmaz lig severin ilgisini çekeceğe gibi görünür. Lig, atmosferi ve ayrıca konusuyla gayet harika duruyor. Oyunda H1Z1 adlı virüsün dünyayı zombi aracılığıyla tamamlandı bir yere çevirmesinden bundan sonra, hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Amerika’da geçecek olan oyunda dayanmak için zombileri öldürüp, haritada açıkça gezebiliyorsunuz.

Sony’nin H1Z1 adlı kim zombi oyununda Forgelight Engine kullanılacak. Kim elektrik motoru sayesinde tuhaf bir alanda 2000 kişinin toplanması başarılabilir kesinlikle olacak bunu söyledikten sonra haritada kaç kişinin gözükebileceği tanıdık olmayan.

Untitled-2

Lig başlangıçta olarak PC’lere sonrasında ise PlayStation 4’e servet. Sony Entertainment başkanı John Smedley, oyunda bazı ürünlerin finansman aracılığıyla satılacağını; bunu söyledikten sonra oyunun öde ve ayrıca kazanç mantığında olmayacağını belirtti. H1Z1’in önümüzdeki 2 aylık zaman çerçevesi içerisinde Steam üzerinden sunulacağını söyleyen Smedley, oyunda ölçüde kayıp veya işlevsellik iyileştirme türü şeylerin olmayacağını da sözlerine ekledi.

Oyunun videosunu buradan izleyebilirsiniz.

[youtube width=”500″ height=”300″]lneZYriSbG4[/youtube]

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den multiplayer zombi oyunu, H1Z1 – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply