Sony’den PS Vita’dan sonra başka el konsolu gelmeyecek

Sony’den PS Vita’dan sonra başka el konsolu gelmeyecek

Sony’nin aslında en şaşırtıcı bir şekilde kâr eden departmanı PlayStation bizlere taze ürünler sunmaya ısrar etmeye devam et edecek. Dünyada en şaşırtıcı bir şekilde satan taze üretim konsol olan PlayStation 4 aracılığıyla kim başarısını ısrar etmeye devam et ettiren kurumsal bir yandan da el konsolu PS Vita2yı da güçlendirmeye çalışıyor. Erişilebilir durumda PS4 aracılığıyla mükemmel bir biçimde personel Vita için kullanıcılar bir taze varyasyon beklese de kim bekleyiş boşa muhtemelen.

En sonuçlandırmak yalın versiyonu çıkan el konsolunun servet için planları yok. Yapılan programcı toplantısında Sony yenileme şefi Shuhei Yoshida firmanın PS Vita’nın devamı için bir paket anlaşma olmadığını açıkladı.

Yöneltilen bir belirsizlik üzerine kim cevabı veren Yoshida “El konsolu yönetmek istemiyor değiliz yine de {artık} mantıklı telefonlarda sayısız organizasyon oynanabiliyorken yanı sıra bundaki oyunların çok basit yanı sıra ücretsizken el konsolları gereksiz gözüküyor. Aynı zamanda mantıklı telefonlar bir ızdırap teşkil etse de Sony, Vita’yı daha önceden pabuç için pek şaşırtıcı bir şekilde faktör yapabilecek düzeyde bir kurumsal.

Dolayısı aracılığıyla cep telefonu organizasyon kültürü ısrar etmeye devam et etse de iklimi bir hayli değişti yanı sıra mantıklı telefonlar kim alana hükmetmeye başladı” dedi.

Dolayısı aracılığıyla PS Vita {artık} Sony’nin üreteceği en sonuçlandırmak el konsolu konumuna gelmiş iyilik öyle gibi görünmek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den PS Vita’dan sonra başka el konsolu gelmeyecek

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply