Sony’den Snapdragon 8 Gen 1 Plus Hamlesi!

Sony’den Snapdragon 8 Gen 1 Plus Hamlesi!

Bir zamanların en şaşırtıcı bir şekilde gereksinim gören Android telefon üreticileri orta olan Sony, daha erken önemli ölçüde ihtiyatlı telefon satışlarında ezici bir süreçten geçiyordu. Telefon pazarında pozitif bir müşteri kitlesini turistik cazibe edinen şirket, söylentilere bağlı olarak Qualcomm aracılığıyla olan işbirliğini bir eylem ileriye taşımayı ve ayrıca Xperia 5 Mark 4 stil aracılığıyla Snapdragon 8 Gen 1 Plus yonga setini başlangıçta kullanan üreticilerden bir kişi olmayı hedefliyor.

Etkinlik Konusunda Çıta Yükseliyor!

Samsung’un 4 nm’lik yaratma sürecinin kullanıldığı Snapdragon 8 Gen 1’in, Snapdragon 888 aracılığıyla yaşanan termal başarım konusundaki sıkıntıları yaşamayacağı beklense de, kim beklentiler verimli karşılanamamış ve ayrıca birkaç ikamet vasıtasıyla kim keder Samsung’un 4 nm’lik yaratma süreci aracılığıyla ilişkilendirilmişti.

Qualcomm kim konuda yetkililer bir sebep olmak yapmasa da, yenilik çevrelerinde Snapdragon 8 Gen 1 Plus için Samsung yerine TSMC’nin 4 nm’lik yaratma bantlarının kullanılacağı ve ayrıca termal başarım konusundaki sıkıntıların çözüleceği konuşuluyordu.

Sony’nin Xperia 5 Mark 4 stil yaklaşık Weibo üzerinden yapılan paylaşımlar, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1 Plus için bütün dürüstlüğümle de Samsung yerine TSMC’nin yaratma bantlarını kullanacağını gösteriyor. Etkinlik konusunda çıtayı bir eylem boğa çıkarması amaçlanan Snapdragon 8 Gen 1 Plus’ın Xperia 5 Mark 4’te kullanılması, Sony’nin bir süredir büyük ölçüde giden telefon satışlarına mükemmel gelebilir.

Cihazın Çeşitli diğer Mekanik de Son derece Fantastik!

Sony, özel etkinlik konusunda kesinlikle değil, çeşitli diğer alanlarda da yükseklik büyüklük bir uzmanlık sunmayı planlıyor. Önemli ölçüde elektronik kamera alanında bir Sony geleneği olarak mükemmel bir uzmanlık vadedeceği konuşulan Xperia 5 Mark 4’te ciddi elektronik kamera için 12 MP değerinde bir sensörün yakın yine 12 MP çözünürlüğe yaratıcı bir ultra büyük perspektif kamerası ve ayrıca 3x optik zoom yeteneğine yaratıcı bir telefoto elektronik kamera kuruluş alıyor. Kim elektronik kamera dizilimi, heyecan verici moda geçmiş varyasyon olan Xperia 5 Mark 3 aracılığıyla tamamen aynı olsa da, Sony aşağıda listelenmiş Snapdragon 8 Gen 1 Plus’ta kullanılacak yükseltilmiş görüntü taşıma teknolojilerinden yararlanmayı hedefliyor muhtemelen.

(*1*)
Xperia 5 Mark 3

Buna ayrıca, 6.1 inçlik 120 Hz tazeleme hızı destekli LTPO teknolojisine yaratıcı bir göstermek aracılığıyla gelmesi amaçlanan üreticisi, kim yenilik sayesinde yeniden modelleme hızını ekrandaki içeriğe bağlı olarak adaptif olarak ayarlayabilecek ve ayrıca batarya tasarrufu yapabilecek. Kim ekranın Corning’in en mevcut göstermek güvenlik çözümlerinden bir kişi olan Gorilla Glass Victus aracılığıyla korunacağı da konuşulanlar orta.

Şu aşamada üreticisi hakkındaki bilgiler özel hak talepleri düzeyinde olsa da, Sony’nin bütün dürüstlüğümle de Snapdragon 8 Gen 1 Plus aracılığıyla donatılacak bir üreticisi tanıtacağı yenilik çevrelerinde bir süredir konuşuluyordu. Xperia 5 Mark 4 aracılığıyla kim söylentilerin gerçeklik çıkma ihtimali bir hayli uzun.

Sony ülkemizde telefon satışlarını durdurmuş olsa da önemli ölçüde ciddi vatanı olan Japonya’nın yakın Kuzeyinde Amerika bölgesinde de muazzam bir yıldızcık olarak görülüyor. Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Sony’nin kim kararı firmanın satışlarına kesinlikle yansır mı? Düşüncelerinizi yormlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi gözlemlemek etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: Sony, PS5 İçin Sesli Yönetim Özelliğini Eleme süreci Ediyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den Snapdragon 8 Gen 1 Plus Hamlesi!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply