Sony’den tablet ve akıllı telefonlar için USB bellek – Hardware Plus

Sony’den tablet ve akıllı telefonlar için USB bellek – Hardware Plus

Sony akıllı telefon ve tabletlere bağlı kalarak ikisi bir arada taze USB belleğini duyurdu. Hem microUSB hem de USB 2.0 iletişim seçeneğiyle beraber bilgisayardan akıllı telefona ya da akıllı telefondan bilgisayara çalışmalar aktarımı uygulanabilir olay.

microUSB iletişim seçeneği sunan sayısız akıllı telefon ve tablette kullanılabilecek USB bellek aracılığıyla, microSD kartınızda atmanıza gerekir kalmadan filmlerinizi kim bellek aracılığıyla taşıyabilecek ve izleyebileceksiniz. Sony’nin kim ikisi bir arada ürünü 8GB, 16GB ve 32GB aslında olmak üzere 3 türünün tek örneği depolamak seçeneği sunuyor. Android 4.0.3 ila 4.3 arası cihazlara bağlı kalarak olan üreticisi için Yerel alan zamanda Android 4.4 uyumluluğunda getirilmesi planlanıyor. Bunlara ek olarak üreticisi için hazırlanan kağıt yöneticisi uygulaması Google Play’deki yerini aldı. Kullanıcılar kim uygulamayı yoluyla dosyaların kopyalanması, silinmesi, sınıflandırması iyilik sayısız işlemi yapabilecekler.

Fırın 2014 itibarıyla satışa çıkacak USB bellekler depolamak seçeneklerine bağlı olarak $19.99, $29.99, ve $62.99 olarak fiyatlanacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den tablet ve akıllı telefonlar için USB bellek – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply