Sony’den tam kablosuz sporcu kulaklığı: WF-SP800N

Sony’den tam kablosuz sporcu kulaklığı: WF-SP800N

Ilgilendirmek gürültü ürünlerine gelince, güçlü rakipleri olmasına bile inatla tahtını kaptırmak istemeyen Sony, tam kablosuz kulaklık serilerini genişletiyor. Serinin son zamanlarda üyesi olan WF-SP800N ise, WF-SP700N modelinin güncellenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkacak.


İlginizi çekebilir: Sony WH-1000XM4 fiyatı, ABD’de ortaya sonuç


Sony, WF-SP800N tasarım aracılığıyla kullanıcılara neler vadediyor

WF-SP800N, Sony’nin atlet için ürettiği kulaklıklardan. Kim kulaklık tasarlanırken; kullanıcıların herhangi sağlık ve zindelik esnasında umutsuzluk yaşamadan kullanabileceği bir makine olarak tasarlanmaya çalışılmış. Kulaklıklar, IP55 suya, tere yanı sıra toza güç sertifikasına kurucu. Dolayısıyla sağlık ve zindelik esnasında terleseniz ne olursa olsun; acaba kulaklığım bozulur mu iyilik bir endişeye kapılmanıza gerekir kalmıyor. Cihazın kavisli tasarımı ise, kulağınıza tam oturmasını sağlayarak; sağlık ve zindelik esnasında kulaktan düşme ihtimalinin önüne dayanıklı.

Cihazın en devasa özelliklerinden bir kişi ise, eskiden kablosuz kulaklıklarda kademeli olarak daha yaygın olarak görmeye başladığımız ANC bu nedenle “proaktif olarak ses engelleme” özelliği. Böylelikle WF-SP800N modelini kullanırken sizi üzücü edebilecek ya da dikkatinizi dağıtabilecek gürültülere maruz kalmayacaksınız. Aynı şekilde Sony’nin davranış desteği sayesinde kim özelliğin yanı sıra kulaklığın birkaç ayarını davranış üzerinden yapabileceksiniz. Sony’nin kim uygulamada sunduğu bir çeşitli diğer karakteristik ise yer bazlı ANC aktivasyonu. Örneğin sağlık ve zindelik salonuna geldiğinizde, telefonunuz konumunuzu algılayıp; davranış ileri kulaklığınıza ANC proaktif olarak etme işlemini mutlaka yaptırabiliyor. Bunun iyilik vaktinden önce tanımladığınız konumlar aracılığıyla, yaygın olarak uğradığınız mekanlarda ANC özelliğinin kendiliğinden proaktif olarak olmasını ya da inaktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Sony WF-SP800N ii

Sony WF-SP800N’nin batarya ömrü ise tam şarjda ANC belirgin iken 9 izle; ANC doğum günü pastası iken 13 izle. Karton aracılığıyla ise suçlamak ömrünü ANC belirgin kullanımda total 18 saate, ANC doğum günü pastası iken de totalde 26 saate çıkarabiliyorsunuz. Cihazın karton ise USB Type-C aracılığıyla suçlamak olmakla beraber her türlü bir kablosuz suçlamak desteğine kurucu kesinlikle değil. Sony’nin Extra Bass serisine kombine olan kulaklıklar, mavi, turuncu yanı sıra daha koyu aslında olmak üzere 3 türünün tek örneği gölge seçeneğine kurucu. Amerika Birleşik Devletleri’nde 200 Para ücret etiketi aracılığıyla satışa sunulan WF-SP800N, dosya üstünde kişiye özel segmenti için yardımcı bir varyasyon olarak göze çarpıyor. Ve ayrıca sonuçlandırmak bir öneri; kültürel mesafenizi korumayı yanı sıra ellerinizi yeter yeter yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den tam kablosuz sporcu kulaklığı: WF-SP800N

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply