Sony’den Windows 10 uyarısı – Hardware Plus

Sony’den Windows 10 uyarısı – Hardware Plus

Microsoft vasıtasıyla 29 Temmuz itibarı aracılığıyla son sürümü dağıtıma sunulan Windows 10’a kullanıcılar şiddetli bir ilgi gösteriyor yanı sıra işleyen sistemlerini Windows 10’a güncelliyorlar. Kim derhal güncelleme donanımcılar tarafında ise araç sürücüsü tarafında kapsamlı bir şirket yükünü beraberinde getirdi. Bazı firmalar Windows 10 için çok önemli sürücüleri yayınlanmış iken halen mevcut olmayan firmalar sahip olmak. Kim firmalardan biride Sony.

Sony Vaio

Sony yaptığı açıklamada  VAIO serisi bilgisayarları için ancak Windows 10 sürücülerinin mevcut olmadığını, kullanıcılara kim sürücüler mevcut olana {kadar} Windows 10’a geçmeyin uyarısında mevcut. Çok önemli sürücülerin ise Ekim – Kasım ayları civarında yayınlanması bekleniyor. Kısacası VAIO kullanıcılarının sorunsuz bir teknik bilgi yaşamaları için kararlı Bir çift ay daha beklemesi gerekiyor.

Sony vasıtasıyla yapılan yetkililer sebep şu moda trendi ;

“Microsoft vasıtasıyla 1 Haziran’da duyurulduğu üzere, en son zamanlarda işleyen sistemleri olan Windows 10’un 29 Temmuz tarihinde piyasaya sunulması planlanmaktadır. 

UYARI: Yazılım programı/araç sürücüsü bozulması riski bulunuyor. Böylece 29 Temmuz’da sunulur sunulmaz Windows 10’a yükseltmemenizi önemle öneririz.

Sony bugünlerde Windows 10’u tarama ediyor yanı sıra 2015’in yaz sezonu aylarında tutarlılık bilgilerini sağlayacaktır. Yayımlama takvimi ürünlere bağlı olarak kontrast gösterebilir. 

Sony VAIO özel bilgisayarlar aracılığıyla gergin olarak, Ekim 2012’den daha sonra piyasaya sürülen (Windows 8 ya da Windows 8.1 işleyen sistemi ileri yüklenmiş olarak itibaren) gözlemlemek modeller için, çok önemli sürücüler yanı sıra yazılımlar* aracılığıyla hep birlikte muazzam bir Windows 10’a güncelleme prosedürü hazırlıyoruz. Sony’nin, Windows 7 ya da daha yaşlı Windows sürümleri ileri yüklenmiş olarak piyasaya sürülen yaşlı modeller için şimdilik bir güncelleme prosedürü veya sürücüler yanı sıra pratik bilgisayar Programlama sağlamayı planlamadığını yerine getirmek unutmayın. 

Tatmin etmek güncelleme bilgileri yayımlanıncaya {kadar} bekleyin. Kim konudaki en sonuçlandırmak bilgiler yanı sıra bilgi için geliştirmek web sitemizi tekrar tekrar olarak randevu al. 

*Windows 10’a güncelleme işleminden daha sonra bilgisayarınızdaki bazı işlevler, pratik bilgisayar Programlama ya da çeşitli diğer yazılımların görmezden gelen olabileceğini veya verimli çalışmayabileceğini yerine getirmek unutmayın.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’den Windows 10 uyarısı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply