Sony,gereken payı kazanamadığı sektörde,XZ1 ile başarı kazanacak

Sony,gereken payı kazanamadığı sektörde,XZ1 ile başarı kazanacak

Sony, şu ciddi {kadar} istediği pazar yeri payını elde etmek edemediği mantıklı telefon dünyasında, XZ1 stil ile başarı başarmak istiyor. XZ1 program desteği ile gönülleri fethetmeye niyetli.

Google’ın son zamanlarda cep telefonu işleyen sistemi Android 8.0 Oreo’yu barındıran aslen modeller Amerika Birleşik Devletleri pazarında ayyuka çıkıyor. Sony de kim akımı gözlemlemek etme niyetinde. Sony’nin son zamanlarda amiral gemisi XZ1, Amerika’da piyasaya sürülür sürülmez Android 8.0 Oreo ile donatılacak. Kısacası ekipman kutunun içinden Oreo ile çıkacak.

Fiyatı 699 para olarak istekli ekipman tatminkar yeteneklere kurucu: Snapdragon 835 işlemci çipi, 4 GB RAM, 64 GB dahili yanı sıra genişletilebilir an, 19 MP Eye Motion yanı sıra 960 FPS video klip tarih özeliği, 13 MP yüz video kamera yanı sıra 2,700 mAh’lik batarya. Android 8.0 da listeye eklenince ortaya rekabeti zorlayacak bir ekipman çıkıyor.

Iyi bir fikir bombanın satışı Tavuk’deki bazı sanal mağazalarda gerçekleşmesine ne olursa olsun, yetkililer Sony distribütörlüğünü beklemekte avantaj görüyoruz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony,gereken payı kazanamadığı sektörde,XZ1 ile başarı kazanacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply