Sony’nin yeni projeksiyon cihazı Xperia Touch kamuoyuna sunuldu

Sony’nin yeni projeksiyon cihazı Xperia Touch kamuoyuna sunuldu

İnternetten alım gerçekleştirebildiğimiz, dünyanın en karlı web sitesi Amazon.com ve ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bazı T-Mobile bayilerinde Sony Xperia Touch modellerinin pazarlaması resmi olarak başladı.

Sony, Amazon.com ve ayrıca T-Mobile bayileri üstünden Xperia Touch projektör satışına başladı. Masaüstüne rağmen yerleştirilebilen kompakt cihazın fiyatı 1700 para olarak belirlendi.

Cihazın gelişimi için kararlı 2 uzun yıllar harcandı: Projektör, cihazın üstündeki bir yüzeye kilitlenebilir ve ayrıca yatay düzeydeki, kızıl ötesi alanlara ulaşabilir. Işaret etmek konusu seçeneklerden hangisini seçecekleri kullanıcıların tercihine bağlantılı.

Projektör, 23 inç aracılığıyla 1366 x 768 çözünürlükte 80 inçlik büyüklük ortasında görüntü sağlayabiliyor. Xperia Touch, Android aracılığıyla gözlemlemek ve ayrıca Ars Technica’nın haberine bağlı olarak Snapdragon 650 yonga setine kurucu. Buna üstüne üstlük Touch; stereo ses hoparlörü, MicroSD hafıza kartı gelişmekte desteği ve ayrıca 32 GB Dahili Vesayet Alanı da sunuyor. Cihazın 13 megapiksellik kamerası ve ayrıca mikrofon sistemi sayesinde herhangi toplantı görüşme ve ayrıca paylaşım gerçekleşebiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sony’nin yeni projeksiyon cihazı Xperia Touch kamuoyuna sunuldu

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply