Starbucks Bitcoin ile ödeme almayı kabul edecek! – Hardware Plus

Starbucks Bitcoin ile ödeme almayı kabul edecek! – Hardware Plus

Yenilikçi kripto para yönetimi Bitcoin, fiyatı yükseldikçe ve ayrıca piyasa değeri arttıkça buna paralel moda trendi istihdam alanlarını da genişletiyor. Bitcoin’in yetiştirme benimsenmesinden işlemek isteyen ve ayrıca kim alana yönelik hareket atan bir taşıyıcı de ABD’li Starbucks oldu. Starbucks Bitcoin ile ödeme almayı kabul edecek.

İlginizi çekebilir: Bitcoin ile Tesla almanın koşulları

Yerel zamanda şaşırtıcı bir şekilde sayıda iç şirketin kim alana varlıklar yapması, Tesla karışık aslında olmak üzere pek şaşırtıcı bir şekilde global şirketin kurumsal süreçlerine Bitcoin’i de karıştırmak etmesi çeşitli diğer titan şirketlerin de dikkatini çekmiş durumda. Öyle ki Tesla, otomobillerinin Bitcoin ile satın alınabileceği haberini duyurup kim özelliği ağ sitesine karıştırmak ettikten sonradan satışlarında gözle görülür biçimde büyümek olduğunu kaydetti. Görünen o ki kim sağlık durumu Starbucks’ın da dikkatini çekti.

Starbucks, bundan sonradan isteyen müşterilerin Bitcoin ile ödeme yapabileceklerini açıkladı. Tedarikçi kim imkanı cep telefonu uygulaması ile sunacak. Kim özelliği aktif geçirmek için ise ödeme uygulaması Bakkt ile ilişki ayarla. Bakkt, müşterilerin Bitcoinlerini ve ayrıca tanıtmak kartlarını paraya dönüştürmelerini sağlayan bir çerçeve. Starbucks ancak fiziki dükkanlarında Bitcoin’i kontrol bir ödeme yöntemi olarak kabul etmiyor. Bunu söyledikten sonra alışveriş merkezi kartı ile Bitcoin ile ödeme yapıp kahve satın topla başarılabilir.

Starbucks’ın dünya çapında hafıza kartı, değiş tokuş ve ayrıca ödemelerden {sorumlu} Devlet Başkanı Temsilci Karl Hebert şunları kelimeler etti:

“Bakkt, müşterilerin sanal varlıklarının değerini ABD doları biçiminde ortaya çıkarmasına olanak tanıyan eşsiz ve ayrıca saygın bir ödeme deneyimi dönüştürmek için girdi ararken ekiplerimiz mahalle bir moda trendi onlarla çalıştı. Müşterilerin {artık} yükleme yönetmek için Bakkt’ı kullanma fırsatına yaratıcı olmasından vay duyuyoruz.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Starbucks Bitcoin ile ödeme almayı kabul edecek! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply