Starbucks çalışanlarını üniversiteye yolluyor – Hardware Plus

Starbucks çalışanlarını üniversiteye yolluyor – Hardware Plus

Starbucks daha erken yaptıkları aracılığıyla bütün dürüstlüğümle de olağanüstü moda trendi tavsiye çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde Silikon Vadisi’ndeki Starbucks mağazasında kablosuz suçlamak eden masanın Amerika’daki bütün bütün Starbucks’lara koyulacağını açıklayan firmanın sıradaki haberi daha da kapsamlı. Taze çıkan habere bağlı olarak kişilik kahve zinciri {artık} çalışanlarını üniversiteye gönderecek. Pazartesi gününden gelen başlayan programda Starbucks, çalışanlarına Arizona Işaret etmek Üniversitesi’nin online eğitimi için gereken harçları ödeyeceğini belirtti.

Starbucks’ın çeşitli kültürel projede Hesap verebilirlik aldığı biliniyor

Starbucks Baş yönetici’su Howard D. Schultz komplikasyon yaklaşık şunları söyledi:

“İnanıyorum ki kim yıpranmayı azaltıp performansı arttıracaktır ve ayrıca nihayetinde daha tam olarak insanların elde etmek edilmesini sağlayacak.”

Starbucks’ın Amerika’daki 135,000 çalışanı için açılacak olan programa ekip çalışması ise Beceriler sınavından geçme şartı aracılığıyla gidiyor. Asgari Bir çift her yıl kredisi keşfedildi kişilerin harçları Starbucks vasıtasıyla harika bir şekilde ödenecekken Bir çift yılda az kredisi kalmış olanların harçlarının ise bir kısmı ödenecek.

Harç bursu haricinde programda bilgilendirici hizalama ve ayrıca görev hazırlama konusunda öneriler da entegre gidiyor. Yapılan araştırma çalışması sonucunda açıkça finansal yardım hakkı galip bir satış elemanı toplamda 30,000 dolarlık öneriler alacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Starbucks çalışanlarını üniversiteye yolluyor – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply