Starbucks elektriği ile Bitcoin madenciliği! – Hardware Plus

Starbucks elektriği ile Bitcoin madenciliği! – Hardware Plus

Idan Abada isimli bir finansör Starbucks  elektriği ile Bitcoin madenciliği yaptı yanı sıra kim anları TikTok hesabından paylaştı. Çevrimiçi video kısa ömürlü sürede viral oldu yanı sıra pratik olarak 3 bin görüntülenme aldı.


İlginizi çekebilir: En şaşırtıcı bir şekilde oynanan kripto finans oyunları


Idan Abada, Starbucks’taki elektriği aracılığıyla Bitcoin madenciliği yaptığı anları TikTok videosu ile paylaştı yanı sıra video kaydı muazzam ilgi gördü. Los Angeles’ta yaşayan finansör, dünyaca ünlü kişilik kahve dükkanı Starbucks’ın elektriğini aracılığıyla Bitcoin madenciliği yaptı. Amacının Bitcoin madenciliğini daha özerk hale geçmek olduğunu anahtar kelime eden Abada, muazzam şirketler yanı sıra profesyoneller haricindeki kişilerin de Bitcoin çıkarabilmesine olanak tanınması gerektiğini söylüyor.

@howmuchchannel

Bitcoin Mining {At} Starbucks #bitcoinmining #crypto #bitcoin #ethereum #btc #eth #doge #dogecoin #starbucks #coffee #tothemoon #newpac #bitcoinmerch

♬ original sound – Idan Abada

Taşınabilir bir Bitcoin madencilik teçhizatı yapan Abada, 875 dolara yapmış olduğu kim teçhizat ile elektriği yanı sıra interneti olan yerlerde BTC madenciliği yapabiliyor. Yapmış olduğu teçhizat bir dizüstü kişisel bilgisayar, şaşırtıcı bir şekilde karşılık noktalı bir USB hub, başına birinde Bir çift Bitmain yapımı ASIC yongası keşfedildi 10 USB çubuklu bir mini fanı içeriyor. Abada, kim düzenek için bilgisayardan ek bir şeye gereksinim olmadığından dolayı düzeneğin oluşturulması yanı sıra kurulmasının hızlı olduğunu belirtiyor. Abada’nın yapmış olduğu kim madencilik cihazı üretim tesisi yapımı madencilik cihazlarından şaşırtıcı bir şekilde daha huzurlu çalışabiliyor. Aynı şekilde enerji tüketimi de çok çok daha az. Yine de böyle bir ekipman günde sıkı 3,58 para değerinde bir BTC kazandırıyor. Çok daha fazlası başarmak için, örneğin Starbucks iyilik tamamen ücretsiz bir elektrik gücü kaynağı bulunması gerekiyor. Çeşitli diğer türlü pek kârlı olduğu söylenemez.

Ivan Abada kripto finans madenciliği çalışmalarına 2015 yılında evde başladı. 2017 yılında BTC’in ATH elde etmek etmesi ile beraber çok kendi şirketi Bitcoin Merch’i kurdu. 4 on yıl içerisinde gerçekten hemen artan taşıyıcı ilk tel yanı sıra çok önemli gitar satışı yapıyordu. Hemen şimdi ise kripto finans madenciliğine taahhüt isteyen müşterilere hayati bileşenler sağlanıyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Starbucks elektriği ile Bitcoin madenciliği! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply