StarCraft II, Tamamen Ücretsiz Oluyor! – Hardware Plus

StarCraft II, Tamamen Ücretsiz Olay! – Hardware Plus

Blizzard’ın yaptığı açıklamaya bağlı olarak tercih oyunlarından bir birey olan StarCraft II, 14 Kasım tarihinden gelen ücretiz bir yapıya dayanıklı.

Blizzard tarafının az ama alışılmış olarak inanılmaz önemli kitlelerce oynanan oyunları kolay erişilebilir. World of Warcraft, Hearthstone, Heroes of the Storm, Overwatch, Diablo II ve ayrıca Starcraft II olarak zaten piyasada oynanabilir yapımlara yaratıcı olan firmada StarCraft II, Diablo III, WoW ve ayrıca Overwatch finansal aracılığıyla satın alınabilen online tabanlı oyunlar olarak bildirmek çekiyor.

Fakat Blizzard vasıtasıyla itibaren açıklamaya bağlı olarak StarCraft II, {artık} free-to-play, bu nedenle mükemmel tamamen ücretsiz yapıda bir organizasyon kesinlikle olacak. Üzerinden 7 on yıl başarıyla geçti StarCraft 2: Liberty Wings’in 14 Kasım tarihinde tamamen ücretsiz olacağını duyuran şirket, SC II’nin bir tane daha paketleri olan Heart of the Swarm ve ayrıca Legacy of the Void’i ise 14,99 Para değerindeki fiyatlar aracılığıyla sunacak.

Hepsi birden Commanders tarafında 5. seviyeye {kadar} tamamen ücretsiz çerçeve sunacak oyunda seviyeli, bu nedenle ranked kısmı ise tamamen ücretsiz açılabilecek. Asıl amanının StarCraft II’yi e-egzersiz yapmak dünyasında popülerleştirmek olduğunu düşündüğümüz yapıda aynı anda Overwatch 2 çalışmaları olduğunu da hatırlatmak gerekir.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: StarCraft II, Tamamen Ücretsiz Oluyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply