Stardew Valley çok oyunculu mod güncellemesi yakında geliyor

Stardew Valley çok oyunculu mod güncellemesi yakında geliyor

26 Şubat 2016‘daki çıkışından bundan sonra Steam‘de önemli ilgi gören Stardew Valley, son zamanlarda güncellemesini alıyor.

Çiftçiler {artık} beraber çalışabilecek, evlenebilecek ve ayrıca daha fazlası…


İlginizi çekebilir: Almanya, incelemek tanınmış tahmin edilemez oyunların yüz siparişle satışını yasakladı!


Çok oyunculu mod güncellemesi yakında Steam’de

Çıkışından kim yana çok ilgi gören bir lig olan Stardew valley, hikayesiyle öne çıkan, atmosferiyle içinde çeken, diyaloglarıyla güldüren ve ayrıca müzikleriyle şaşırtıcı bir oynanış sunan pixel temalı bir görev yapma video oyunu olarak rapor sever oyuncuların kalbini çalıyor. Oyuncular lig başında bir kişilik yaratıyor ve ayrıca dedelerinden onlara yadigar olmaya devam etmek bir Çiftlik evinde bulundukları can sıkıcı uygulama çalışma ortamı hayatından ayrılarak çiftliğe gidiyorlar. Organizasyon size çiftliğinizi büyütmenize, ekip biçmenize, balık tutmanıza, madencilik yapmanıza, savaşmanıza, egzersiz yapıp finans kazanmanıza , kasabada geçmek rahatsız olayları incelemenize ve ayrıca kararlarınızla kim hikayeye oyuncak bebek vermenize olanak sağlıyor. Kim kadarı ne olursa olsun video oyunu muhteşem yapmaya yetmiyor mu?

Stardew Valley

Stardew Valley sonuçta çok oyunculu oynanışa kavuşuyor!

Daha erken betasına Steam üzerinden ulaşılabilen Stardew Valley‘in çok oyunculu versiyonunun doğru sürümünün incelemek tanınmış açıklandı. Oyunun geliştiricisi ConcernedApe güncellemenin bir kez geleceğini duyurdu. Oyunun Steam, GOG ve ayrıca Tencent WeGame sürümü için çok oyunculu güncellemesi 1 Ağustos‘ta kader. Daha bundan sonra ise bunu Nintendo Switch, Playstation 4 ve ayrıca Xbox One platformları izleyecek.

Oyuncular çok oyunculu modda evlenebilir, Çiftlik kurabilir, madene girebilir, egzersiz yapabilirler. Benzer şekilde lig içerisindeki konuşmak bölümü sayesinde haberleşmelerini sağlayabilecekler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Stardew Valley çok oyunculu mod güncellemesi yakında geliyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply