Stardew Valley güncelleme sonrası kendi rekorunu kırdı!

Stardew Valley güncelleme sonrası kendi rekorunu kırdı!

Stardew Valley, 1.5 güncellemesinden sonradan daha iyi yarısı zamanlı yıldızcık sayısında kendi rekorunu kırdı. Oyuna geçtiğimiz günlerde daha iyi yarısı zamanlı olarak 94 birçok bin yıldızcık kapı aralığı yaptı.


İlginizi çekebilir; Trump, kültürel medya devlerinden önemli ölçüde haber almaya işlem!


Stardew Valley oyununa olan ilgi büyümeye işlem!

Lig dünyasında gizlice oyunlara olan ilgi başına başarıyla geçti tarih artmaya işlem. Önemli ölçüde AAA olarak adlandırılan oyunların fiyatına bağlı olarak sunduklarından müteşekkir olmayan oyuncuların çokça arzu sebebi olan kim yapımların sektördeki payı da büyümeye işlem. Özel olarak organizasyon denilince akla aslen itibaren yapımlardan olan Stardew Valley, çıkışından kim yana en kapsamlı güncelleme olan 1.5 sürümü aracılığıyla birbirleriyle tekrardan oyuncuların gözdesi olmuşa gibi görünür. Oyuna sayısız taze eklemenin yapıldığı güncellemenin ardından oyunun geliştiricisi Eric Barone, taze bir rekorun kırıldığını hayranlarına duyurdu.


Covid-19 aracılığıyla savaş ederken hayatınızı kolaylaştıracak hijyen seti listemize, Hepsiburada ve ayrıca Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz!


Steam üzerinden hesaplanan değerlere bağlı olarak, Stardew Valley, daha iyi yarısı zamanlı yıldızcık sayısında 2016’da kırdığı rekorunu geliştirmeyi başardı. 94,879 oyuncunun hepsi birden oyuna kapı aralığı yaptığının öğrenildiği platformda geliştiriciler, kim durumu mutlu karşıladı. Oyuncuların ilgisi nedeniyle oyuna eklenecek geliştirmeler konusunda desteklerini sürdüreceklerini kuruluş geliştiriciler, hayranlara tanıma etmeyi de çalışmayı durdur etmedi. Steam ileri 24 TL‘ye satılan organizasyon, ancak Epic Games Store‘da tesis almıyor. Yine de oyuna App Store, Google Play Store ve ayrıca Nintendo Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Stardew Valley güncelleme sonrası kendi rekorunu kırdı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply