Starlink beta sürecine katılanlar hizmetten memnun kaldı

Starlink beta sürecine katılanlar hizmetten memnun kaldı

SpaceX vasıtasıyla halka görünür bir moda trendi gerçekleştirilen Starlink beta programına katılanlardan bazıları, ABD’deki ağ kullanıcılarının tazminat 95’inden daha uzun ağ hızlarına ulaştıklarını bildirdi.


İlginizi çekebilir: BTK an çeyreğe ait verileri açıkladı


İlk izlenimler son derece tamamen

10 binlerce uydunun bir takımyıldızı olarak oluşturacağı Starlink projesi, ağ hizmetini gezegene, önemli ölçüde de zayıflamış ağ bağlantısına kurucu olan şehir dışı alanlara ulaştırmak amacıyla başlatılmıştı.

Business Insider’ın bildirdiğine bağlı olarak SpaceX, kullanıcılara her şey hesaba katılırsa beta boyunca gerçekçi seviyede sinyaller beklememelerini belirtti. Bazı kullanıcılar şimdiden düzenli bir ağ sağlayıcısıyla ödünç almak ettikleri hizmetten son derece daha iyisini Starlink aracılığıyla deneyimlediklerine dair onayla bildirimlerde bulunmuş durumdalar.

SpaceX, halka görünür sınav ‘Better Than Nothing Beta’ (Daha önce hiç Yoktan İyidir) olarak adlandırdı ve ayrıca katılımcıların 50150 Mbps hızları görebileceklerini belirtti.

starlink

Ülke bölgedeki beta katılımcıları 200 Mbps’e yerel hızlara ulaştı

Montana bölgesindeki şehir dışı bir alanda yaşadığını hazırlanıyor bir Reddit kullanıcısı, Starlink aracılığıyla ulaştığı 174 Mbps indirme hızını paylaşarak, “Starlink aktivite sonsuza dek değiştirecek.” ifadelerini kullandı.

Yine bir başka bir beta katılımcısı, Seattle eyaletinde ödünç almak ettiği sonuçlarıyla övündü. “Kim daha ziyade fakir fakat bunu söyledikten sonra ABD’nin tazminat 95’inde ulaşılan hızlardan son derece daha derin.” yorumunda mevcut.

starlink

Aylık gelir 99 para

Herkese görünür beta programına ekip çalışması; Starlink yönlendirici, tripod ve ayrıca kullanıcıların uyduya bağlanmalarına olanak sağlayan istasyon için bir defaya mahsus 499 paralık masrafın ve, ayda 99 para ödemek anlamına olay.

Şu ne zaman için Starlink interneti geçici aralıklarla kısa süreli kesintiler yaşatıyor. Aslında SpaceX vasıtasıyla kullanıcılara işaret etmek konusu aksaklıkların yaşanacağı iletilmişti. Iddia konusu kısa süreli kesintilerin hatta daha fazla Küresel Konumlama Sistemi uzaya gönderildikçe ve ayrıca koruma alanı arttıkça sonuçlandırmak bulması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Starlink beta sürecine katılanlar hizmetten memnun kaldı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply